Mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej jest dokładnie takie jak ona. Wszechobecne złoto i luksusowe dodatki

Dagmara Kaźmierska jest właścicielką dwupoziomowego mieszkania w Kłodzku. Wnętrza gniazdka "królowej życia" idealnie korespondują z właścicielką. Nie brakuje tam złota i luksusowych dodatków. "Królowa życia" zadbała nawet o markowy sedes.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Telewizyjna kariera Dagmary Kaźmierskiej rozpoczęła się wiele lat temu. Niedawno "królowa życia" rozpoczęła współpracę z Polsatem. Ostatnio można ją oglądać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Celebrytce udało się awansować do ćwierćfinału, co wzbudziło niemało kontrowersji. W rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznała, że nie miałaby nic przeciwko opuszczeniu programu, tęskni bowiem za swoim gniazdkiem. Zobaczcie, jak je urządziła.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska szczerze o Dodzie. "W tym szczuplutkim ciałku..."

Mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej jest dokładnie takie jak ona. Wszechobecne złoto i luksusowe dodatki

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa zamiłowania do luksusu. Na co dzień celebrytka mieszka w Kłodzku w dwupoziomowym mieszkaniu. Jak sama przyznała, udało jej się tam stworzyć wymarzony klimat. "Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam" - czytamy w autobiografii "królowej życia".

Kuchnia i jadalnia

Kuchnię Dagmary Kaźmierskiej niejednokrotnie można było podziwiać w "Królowych życia". Jest ona połączona z jadalnią. Celebrytka zdecydowała się na białe meble, reszta jest jednak zdecydowanie mniej stonowana. Wszędzie pełno błyszczących bibelotów. Wzrok przyciągają kryształowy żyrandol i duże lustro w złotej ramie. Uwagę zwracają też ściany wyłożone imitacją kamienia. Charakterystycznym elementem jest również oryginalna różowa lodówka.

Mieszkanie Dagmary KaźmierskiejMieszkanie Dagmary Kaźmierskiej player.pl

Salon

Choć salon Dagmary Kaźmierskiej urządzony jest w odcieniach szarości, nie oznacza to, że wnętrze jest stonowane. W oczy rzuca się głównie wzorzysta tapeta. Centralnym elementem pomieszczenia jest natomiast wygodna aksamitna kanapa, na której celebrytka chętnie się relaksuje bądź pozuje do zdjęć.

Tak mieszka Dagmara KaźmierskaTak mieszka Dagmara Kaźmierska Instagram/queen_of_life_77

Wszechobecne złoto

Dagmara Kaźmierska jest wielką fanką złota. Nie ogranicza się jednak tylko do biżuterii wykonanej z tego kruszcu. Złoty kolor jest również wszechobecny w jej mieszkaniu nie tylko w postaci dodatków, ale również mebli. Wzrok przyciąga zwłaszcza stylizowany komplet wypoczynkowy.

Tak mieszka Dagmara KaźmierskaTak mieszka Dagmara Kaźmierska Instagram/queen_of_life_77

Luksusowe dodatki

Kaźmierska jest miłośniczką luksusowych dodatków, również jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Celebrytka stara się przemycić markowe akcenty dosłownie wszędzie. W jednym z odcinków "Królowych życia" można było na przykład zaobserwować, że sedes znajdujący się w jej łazience opatrzony jest logo Versace.

Tak mieszka Dagmara KaźmierskaTak mieszka Dagmara Kaźmierska player.pl

Jak wam się podoba mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.