Zaglądamy do łazienek gwiazd. U Pazury minimalizm, u Hyży styl boho. Ta Rozenek skąpana w luksusie [ZDJĘCIA]

Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi łazienkami. Zobaczcie, jak te pomieszczenia urządziły m.in. Edyta Pazura czy Maja Hyży. Może któraś z nich was zainspiruje?

Nasze rodzime gwiazdy bardzo chętnie pokazują w mediach społecznościowych, jak urządziły swoje domy i mieszkania. Zapraszają fanów do różnych pomieszczeń, także do łazienek. Dzięki temu możemy zobaczyć, jaki styl wybrały znane osoby. Wybraliśmy kilka przykładów, które nas szczególnie zainteresowały. Zobaczcie, kto jak się urządził.

Zobacz wideo Oj, działo się

Łazienki gwiazd. Jak to pomieszczenie wygląda u znanych osób?

Jedną ze znanych osób, która jest szczególnie dumna ze swoich wnętrz, jest Edyta Pazura. Bizneswoman nie ukrywa, że projektowanie wystroju sprawia jej ogromną przyjemność. Pazurowie mają dwa domy - jeden w Warszawie, drugi na Mazurach, gdzie uwielbiają odpoczywać. W każdej z tych posiadłości pani domu zadbała o przytulny wystrój oraz estetyczne wykończenie. W warszawskim domu domownicy postawili w łazience na minimalizm. Znajduje się tu spory prysznic z dwiema słuchawkami, zamontowano także siedzenie. Płytki są ciemne, pomieszczenie prezentuje się bardzo elegancko. Na jasne barwy postawiła za to Maja Hyży. Wokalistka na ścianach ma ułożone białe kafle, ale nie jest nudno. Wszystko dzięki dodatkom - na półce stoi lustro w stylu boho, widzimy również rośliny. Hyży zdecydowała się na wannę oraz srebrną armaturę.

Nieco w innym stylu, bardziej glamour, są łazienki u m.in. Joanny Opozdy czy Małgorzaty Rozenek. Aktorka niedawno wykańczała mieszkanie. Zdecydowała się na złote krany plus marmur, a z oferty wybrała wolnostojącą wannę. U prezenterki za to bez wątpienia widać przepych i luksus. W pomieszczeniu jest mnóstwo światła dzięki dużemu oknu, pod którym ustawiono wannę. Za to druga łazienka wygląda nieco "chłodniej", choć tu także pojawia się czerń i biel. W tym pokoju kąpielowym ustawiono także dwie umywalki i powieszono nad każdą z nich lustro. Julia Wieniawa za to pokochała róż i właśnie w takim kolorze wybrała płytki. Do tego widzimy złotą armaturę. Trzeba przyznać, że efekt jest świetny, ale nie każdy odważyłby się na taką kolorystykę. Zdjęcia opisanych pomieszczeń znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Tam też umieściliśmy ujęcia z łazienek innych gwiazd, np. Anny Dereszowskiej czy Doroty Szelągowskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.