Iwona Pavlović ma 200-metrowy dom na Warmii. Przepych? Nic z tych rzeczy

Iwona Pavlović ma dom w Olsztynie, który urządzony jest w minimalistycznym stylu. Zobaczcie, jak mieszka "Czarna Mamba".

Iwona Pavlović jako doświadczona tancerka zasiada w jury "Tańca z Gwiazdami" od samego początku programu. Pseudonim "Czarna Mamba" zyskała przez surowe oceny uczestników, ale także charakterystyczny wizerunek. Gwiazda od lat ma długie, czarne włosy i uwielbia kreacje w tym kolorze. Jeśli myślicie, że w podobnym stylu urządziła własne cztery kąty, to jesteście w błędzie. Iwona Pavlović postawiła na jasne i przytulne wnętrza.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz o domu w Hiszpanii. Remontowała go po kosztach

Przestronny salon Iwony Pavlović. Uwagę zwraca żyrandol

Iwona Pavlović mieszka wraz ze swoim mężem Wojciechem Oświęcimskim w 200-metrowym domu na Warmii, a dokładniej w Olsztynie. W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, czym się kierowała podczas urządzania wnętrz.

Mamy bardzo minimalistyczny styl i nie tylko w związku z oszczędnością, jeśli chodzi o koszty, ale ja bardzo lubię i rzeczywiście w moim domu jest bardzo mało rzeczy, nie ma kompletnie przepychu. Prostota połączona ze skandynawskim stylem, ale naprawdę jest niesamowicie duży minimalizm. Nie mam w ogóle gadżetów, ale tak mi się dobrze żyje

- mówiła. W salonie gwiazda postawiła duży, drewniany stół, który przystrajany jest w różny sposób, w zależności od okazji. Dobrała do niego eleganckie, szare krzesła. W pomieszczeniu znajduje się stylowa kanapa, są też duże okna, które zdobią zasłony również w szarym kolorze. Wzrok przyciągają wymyślne srebrne żyrandole. Dom zdobią świeże kwiaty, a na jednej ze ścian można dostrzec autoportret Iwony Pavlović. W pomieszczeniu znajduje się również biblioteczka. Spora kolekcja książek została poukładana na białym regale.

Dom Iwony PavlovićDom Iwony Pavlović fot. Instagram.com/iwonapavlovic

W kuchni Iwona Pavlović postawiła na biel. Pokazała też taras

Na Instagramie Iwony Pavlović można znaleźć także zdjęcie z kuchni, na którym widzimy, że postawiła na białe szafki bez uchwytów, jasne blaty i drewnianą podłogę. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" publikowała również fotografie z tarasu. Znajdują się na nim szare meble ogrodowe. Pod domem umieszczona jest także drewniana ławka. Więcej zdjęć domu Iwony Pavlović znajdziecie w galerii na górze strony.

Dom Iwony PavlovićDom Iwony Pavlović fot. Instagram.com/iwonapavlovic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.