SAG Awards. Selena Gomez w bieli. Ale spójrzcie na błyszczącą kreację Jennifer Aniston [ZDJĘCIA]

24 lutego 2024 roku odbyła się ceremonia wręczenia nagród SAG Awards. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Kto wyglądał najlepiej i kto wyszedł z gali z nagrodą?

Tegoroczna ceremonia była wyjątkowa z wielu względów. Przede wszystkim, widzowie z całego świata mogli obejrzeć ją po raz pierwszy na Netfliksie. Z pewnością transmisja na jednej z najpopularniejszych platform VOD przyczyni się do wzrostu oglądalności. Na gali nie zabrakło znanych gwiazd. Widzów zaskoczyła reaktywacja trójki z "Diabeł ubiera się u Prady". Publiczność oszalała, kiedy na jednej scenie pojawiły się Emily Blunt, Meryl Streep i Anne Hathaway. Kto okazał się największym wygranym tego magicznego wieczoru? Więcej zdjęć wystrojonych gwiazd znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Polacy mają na koncie sporo Niedźwiedzi z Berlina

SAG 2024. "Oppenheimer" największym zwycięzcą. Emma Stone i Margot Robbie pominięte

Bez zaskoczeń, najlepszym aktorem został Cillian Murphy. Komisja doceniła jego charyzmatyczną rolę w "Oppenheimerze". Z nagrodą również wyszedł jego kolega z planu, Robert Downey Jr. To on triumfował w kategorii "Najlepszy aktor drugoplanowy". Ciekawie rozegrała się potyczka w kategorii "Najlepsza aktorka". Na poprzednich galach triumfowała Emma Stone, tym razem musiała jednak ustąpić miejsca Lily Gladstone z "Czasu krwawego księżyca". Najlepszą aktorką w roli drugoplanowej okazała się Da'Vine Joy Randolph występująca w "The Holdovers". W serialowych kategoriach ponownie triumfowali aktorzy z "The Bear". Nagrodę otrzymała również Elizabeth Debicki za rolę Diany w "The Crown". Nie zapomniano także o Pedro Pascalu, który wcielił się w Joela w serialu "The Last of Us". Najlepszym zespołem aktorskim okrzyknięto ekipę z "Sukcesji" 

 

SAG 2024. Selena Gomez w bieli. Margot Robbie w nietypowej stylizacji 

Nagrody nagrodami, ale drugą najważniejszą kwestią tego wieczoru były kreacje gwiazd. Selena Gomez postawiła na prostą, połyskującą, białą suknię na ramiączkach. Rozpuszczone włosy podniosła lekko do góry. Z kolei Margot Robbie założyła czarną mini i nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie przywiązany do boku różowy, masywny materiał. Świetnie wyglądała również Anne Hathaway, która zaprezentowała się w długiej niebieskiej spódnicy z obszernym paskiem. Na górę założyła top z odsłoniętymi ramionami i sporym wycięciem w dekolcie. W ręce trzymała błyszczącą na wszystkie strony srebrną torebkę. Nieziemsko wyglądała także Jennifer Aniston. Aktorka przyszła na galę  w srebrnej, dopasowanej sukience na ramiączkach, której materiał przypominał kolczugę. A kto najbardziej przyciągnął waszą uwagę? Więcej zdjęć w galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez na intymnym zdjęciu z ukochanym. "Cudownie w końcu zobaczyć cię szczęśliwą"

Anne Hathaway, Selena Gomez, Margot Robbie, Jennifer AnistonAnne Hathaway, Selena Gomez, Margot Robbie, Jennifer Aniston Fot. REUTERS/ Mike Blake, Mario Anzuoni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.