Elegancki apartament Anity Werner. Króluje biel i drewno. Jedna rzecz rzuca się w oczy

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk mieszkają w elegancko urządzonym apartamencie. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza.

Anita Werner jest cenioną dziennikarką, która od lat występuje w stacji TVN. W 2018 roku związała się z Michałem Kołodziejczykiem, z którym tworzy udany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Mężczyzna jest dziennikarzem sportowym, a para wspólnie wydała książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Nie od początku jednak było tak bajkowo. Gdy się poznali, dziennikarka kompletnie zignorowała przyszłego ukochanego. Ponownie spotkali się dopiero po latach i wtedy od razu między nimi zaiskrzyło. Chociaż Werner i Kołodziejczyk niewiele mówią na temat związku, od czasu do czasu pozują do wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Niektóre kadry pochodzą z ich warszawskiego apartamentu. Zobaczcie, jak się urządzili. Jest prosto i z klasą.

Zobacz wideo Dlaczego Lara Gessler woli wynajmować mieszkanie?

W salonie Anity Werner i Michała Kołodziejczyka króluje szarość i drewno

Zdjęcia z mieszkania pary mogliśmy zobaczyć, chociażby przy okazji świętowania urodzin dziennikarza. W salonie Werner i Kołodziejczyka znajduje się drewniana podłoga, sprawiająca, że wnętrze jest przytulne. Stół również jest zrobiony z drewna. Dodatki, takie jak zasłony czy kanapa natomiast utrzymane są w szarościach. Para zadbała także o detale, takie jak żywe rośliny.

Apartament Anity Werner i Michała KołodziejczykaApartament Anity Werner i Michała Kołodziejczyka fot. Instagram.com/michal_kolo1

Pokaźna biblioteczka w mieszkaniu Anity Werner i Michała Kołodziejczyka

To, co jeszcze zwraca uwagę w apartamencie pary, to z pewnością ogromna biblioteczka. Nie mogło jej zabraknąć w mieszkaniu dziennikarzy. Książki poukładane są na drewnianych regałach. Na jednym ze zdjęć widzimy też, że ich dół został ozdobiony porąbanym drewnem i skrzynkami. W pomieszczeniu znajduje się również biała drabina, dzięki której można bez problemu sięgnąć po książki znajdujące się na najwyższych półkach.

Apartament Anity Werner i Michała KołodziejczykaApartament Anity Werner i Michała Kołodziejczyka fot. Instagram.com/anita_werner_official

Przedpokój pary urządzony jest na biało

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk często pozują też na tle przedpokoju. Znajdują się w nim duże szafy, lustro w białej ramie i srebrny żyrandol. Biel przełamana jest kolorowymi obrazkami i ozdobami, wiszącymi na ścianie. Więcej zdjęć z apartamentu pary znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.