Włodarczyk i Karaś w USA zamieszkali w luksusach. "Ciasne, ale własne". Jest basen i... ponad osiem sypialni

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przebywają w USA. Aktorka pokazała na Instagramie nieruchomość, w której się zatrzymali. - Te amerykańskie domy są niesamowite - zachwycała się na InstaStories.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wraz z synem Milanem kilka miesięcy temu opuścili Polskę. Przebywali w Dubaju, gdzie spotkali się w międzyczasie z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem i ich synami. Sportowiec pomagał prezenterce przygotować się do jej nowego programu i pod jego okiem trenowała triathlon. Tuż przed opuszczeniem Dubaju małżonkowie dowiedzieli się, że Karaś poniósł karę za stosowanie dopingu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak już wiemy, rodzina szczęśliwie doleciała do USA.

Zobacz wideo "Ciasne, ale własne"

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są już w Stanach. Jak mieszkają?

Małżonkowie w Stanach Zjednoczonych spędzą jakiś czas. Wybrali się tam, ponieważ Karaś 22 lutego rozpocznie swój pierwszy wyścig w tym roku. Wraz z synem zatrzymali się w wynajmowanym domu w Orlando, a celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak on wygląda. "Właśnie się zainstalowaliśmy w domu. Mieszkamy daleko od cywilizacji, więc zrobiliśmy zakupy przez internet" - opowiadała Agnieszka Włodarczyk. Oprowadzanie zaczęła od kuchni i zachwyciła się wielkością stołu, który określiła jako "potężny". W dalszej części relacji celebrytka była pod wrażeniem posiadłości. "Jakie tu wszystko jest wielkie" - podsumowała, po czym określiła mieszkanie jako "ciasne, ale własne przez jakiś czas". Nieruchomość składa się m.in. z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienek. Nie zabrakło pokoju gier ze stołem bilardowym, który znalazł się najprawdopodobniej w garażu, oraz basenu na zewnątrz.

Myślicie, że to tyle? Nic z tego. Agnieszka Włodarczyk zaprosiła fanów na piętro. Pochwaliła się kilkoma sypialniami (w sumie w całym domu jest ich ponad osiem), przedpokojem, w którym urządzono coś na kształt kina. Aktorka, żeby pokazać resztę tej części posiadłości, musiała... biec, "bo to się da inaczej". Zdjęcia Włodarczyk i Karasia, a także fragmenty z ich wynajmowanego domu w USA, znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk w USA. Aktorka opisała, jak minął im lot

Jeszcze na lotnisku w Dubaju sportowiec narzekał, że on i jego żona są bardzo zmęczeni. Za to ich syn tryskał energią. Żeby dostać się do USA, czekał ich 17-godzinny lot, a o tym, jak go znieśli, opowiedziała Włodarczyk na InstaStories. Aktorka przespała ponad 13 godzin i była pod wrażeniem, bo "to jej się nawet w domu nie zdarza". Także ich syn odpoczywał, a przez pięć godzin zajmował się nim tata. Z relacji dowiadujemy się, że sportowiec przespał, zaledwie, siedem godzin. "Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze będziemy się czuć" - podsumowała Agnieszka Włodarczyk w drodze z lotniska do wynajmowanego domu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.