Gwiazdor z "Ojca Mateusza" mieszka w przytulnym mieszkaniu. W sypialni zadbano o dodatki. Spójrzcie na szafki

Rafał Cieszyński razem z żoną Alżbetą Lenską stworzyli przytulne gniazdko. Jak mieszkają aktorzy? Dzięki temu, że chętnie dodają zdjęcia z mieszkania, możemy podejrzeć ich wnętrza.

Rafał Cieszyński od lat związany jest z polskim show-biznesem, choć największą popularność bez wątpienia przyniosła mu rola policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz". Aktor jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Alżbetą Lenską, również aktorką i także pojawiającą się w produkcji TVP. Małżonkowie chętnie pokazują, jak urządzili swoje mieszkanie. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz wideo Tak mieszkają Golce

Jak mieszka Rafał Cieszyński?

Mieszkanie aktorów jest urządzone w jasnych barwach, pojawia się wiele bieli i szarości. W korytarzu na ścianach znalazła się boazeria angielska oraz powieszono wiele ramek ze zdjęciami. Z tego pomieszczenia wchodzi się do salonu, który nie został oddzielony drzwiami. W pokoju dziennym jest wiele regałów, w których ułożono książki oraz inne bibeloty. Białe meble znalazły się również w kuchni. Ale nie jest wcale nudno. Wszystko dzięki ciemnym blatom i uchwytom, a także przeszkleniom. Między rzędami szafek ułożono modne kafelki. W kuchni widzimy także m.in. wyspę, drewniany stół oraz beżowe krzesła. Stylowo urządzona została sypialnia. Sporo miejsca zajmuje wielkie łóżko z jasnym zagłówkiem. Obok widzimy szafki w kolorze srebra. Na ścianie znalazła się tapeta. Nie brakuje innych dodatków i bez wątpienia jest glamour! Zdjęcia z opisanych pomieszczeń, a także z innych miejsc w domu Cieszyńskiego i Lenskiej, znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska - historia miłości

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska pobrali się w 2007 roku w Las Vegas. "Pojechaliśmy tak, jak staliśmy, do White Wedding Chapel - w klapkach, ja w sukience plażowej, a Rafał w takich strasznych gaciach w kwiatki z basenu. Podjechaliśmy do okienka, bo nie mogliśmy znaleźć parkingu. Pani nas zapytała, czy bierzemy Drive Thru Marriage, czy w środku? Zdziwiliśmy się: 'Drive Thru Marriage tak jak McDonald, przez to okienko?'" - opowiadała aktorka w rozmowie z "VIVĄ!". Rok później zdecydowali się na ślub kościelny, a w 2018 roku odnowili przysięgę. Mają dwoje dzieci: córkę Zofię i syna Antoniego. Ich małżeństwo jest bardzo szczęśliwe i uważane za jedno z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Niestety, kilka lat temu przechodzili trudne chwile, spowodowane chorobą aktorki. Lenska musiała przejść poważną operację, o czym pisaliśmy TUTAJ.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.