Alżbeta Lenska w poruszającym wywiadzie: Urodziłam się na nowo. Mówi też o drugim ślubie

Alżbeta Lenska w wywiadzie dla "Dzień dobry wakacje" zdradziła, że planuje z Rafałem Cieszyńskim kolejny ślub. Para po wypadku aktorki zaczęła swoje życie na nowo. Ślub ma być tego symbolem.

Alżbieta Lenska niedawno otarła się o śmierć. Aktorka przeszła bardzo trudną operację mózgu, której przyczyną było pęknięcie krwiaka. Aktorka w szczerej rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień dobry wakacje" opowiedziała o chwilach tuż przed operacją i o tym, jak wpłynęła ona na jej życie i życie jej rodziny. 

Alżbeta Lenska na chwilę przed operacją

Aktorka wyznała Dorocie Wellman, że na chwilę przed operacją ocknęła się i usłyszała od lekarza, że może nie przeżyć. Te przerażające słowa nie wystraszyły jednak Leskiej. Żona Rafała Ceszyńskiego przyjęła je ze spokojem i świadomością, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Rafał, powiedz dzieciom, że je bardzo kocham i nic się nie przejmuj. Po prostu się nie przejmuj - powiedziała mężowi tuż przed operacją. 

Wyznała jednak też, że w jej głowie pojawiła się przedziwna myśl, że gdyby umarła, jej ukochany powinien znaleźć sobie drugą żonę.

Myślałam o tym, że jeśli ja odejdę, to Rafał jest tak cudowny i będzie idealnym mężem i jeżeli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną żonę mądrą - nową, ładną i dobrą i nie będzie cierpiał z tego powodu. 

Te słowa zaskoczyły i wzruszyły dziennikarkę. 

Alżbeta Lenska bierze drugi ślub

Aktorka przyznała się, że po wypadku czuje, jakby zaczęła życie na nowo. 

Jak się ocknęłam, urodziłam się na nowo - opowiadała Lenska

W trudnych chwilach nie poddała się i ciągle szuka pozytywów. Cieszy się, że może być z rodziną i docenia każdą wspólną chwilę, jaką może z nimi spędzać. 

Właśnie dlatego z okazja 10. rocznicy ślubu postanowiła, że weźmie z Rafałem Cieszyńskim raz jeszcze ślub. 

I tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub. To jest fajne, bo nie będzie pompatyczne. Ma być tam, gdzie jest dobrze, miło, tam, gdzie dobrze się czujemy. Zapraszamy ludzi, którym chcemy podziękować za energię i pozytywne myślenie. To wesele jest nie tylko dla tego wesela, ale też żeby zaprosić tych ludzi, których chcemy uściskać, podziękować za to wspieranie - wyznała Lenska 

Aktorka wyjawiła również, ze uroczystość i przyjęcie odbędą się pod koniec sierpnia. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na te szczęśliwe chwile w życiu pary aktorów i pogratulować tak wspaniałego pomysłu. 

AG

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Więcej o: