Przetakiewicz na premierze skradła show torebką. Majdan cały elegancki, ale bez żony [ZDJĘCIA]

31 stycznia odbyła się uroczysta premiera serialu dokumentalnego "Legia. Do końca". Wśród zaproszonych gości dominowali zawodnicy drużyny.

Serial o sezonie 2022/2023 warszawskiego klubu będzie można obejrzeć na jednej z platform streamingowych od 2 lutego. Dwa dni wcześniej odbyła się uroczysta premiera produkcji. Na ściance wyjątkowo zamiast gwiazd show-biznesu przeważali piłkarze. Fotografom do zdjęć pozowali m.in. Paweł Wszołek, Tomasz Pekhart, Tobiasz Kacper czy Steve Kapaudi. Nie zabrakło także Radosława Majdana, a na wydarzeniu pojawili się również Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens.

Zobacz wideo Jak Majdan ocenia Lewego?

Gwiazdy na premierze "Legia. Do końca"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na wspólne wyjście dobrali się kolorystycznie. Producent postawił na czarny total look składający się ze spodni, marynarki i koszuli. W stroju Przetakiewicz także dominowała czerń, ale projektantka przełamała ją białymi akcentami. Wybrała rozszerzane spodnie i marynarkę, a do tego białą, casualową bluzkę. Klasyczną stylizację wyróżniała jednak czarno-biała torebka w kształcie kuli ozdobiona kwiatowym wzorem. Radosław Majdan na premierę serialu zaprezentował się w odcieniach granatu. Były piłkarz miał na sobie garnitur, w którym wyglądał niezwykle elegancko. Majdan zrezygnował jednak z krawata, a postawił na gładki, czarny podkoszulek. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Radosław MajdanJoanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Radosław Majdan Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Radosław Majdan, KAPiF

Małgorzata Rozenek nie pojawiła się u boku męża

Choć Majdanowie na eventach zwykle pojawiają się wspólnie, tym razem Radosław na ściance zaprezentował się w pojedynkę. Nie wiadomo, dlaczego ukochana nie zdecydowała się mu towarzyszyć. Pewnym jest jednak, że Małgorzata Rozenek jest ostatnio mocno zabiegana. I to dosłownie. Gwiazda TVN-u ostatnimi czasy ćwiczy jeszcze bardziej intensywnie niż zwykle. To nie tylko efekt przygotowań do nowego programu telewizyjnego, ale też kolejnych sportowych wyzwań. Rozenek ma w planach start w zawodach Ironman, a ostatnio trenowała w Dubaju pod okiem Roberta Karasia. Celebrytka wzięła także udział w obozie Anny Lewandowskiej. Sama trenerka przyznała, że jest pod wrażeniem formy Rozenek. "Pamiętam pierwszy obóz Gosi, a widzę ją teraz, to w jakiej formie jest i z jakim zaangażowaniem trenuje - jestem pod wrażeniem" - napisała Lewa na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.