Najgorsze fryzury gwiazd. Tej grzywki Agnieszka Woźniak-Starak wolałaby nie pamiętać

Fryzjerskie wpadki mogą przydarzyć się każdemu, nawet największym gwiazdom polskiego show-biznesu. To, co było modne kilkanaście lat temu, dziś w wielu przypadkach przyprawia nas o zawrót głowy. Zobaczcie najgorsze fryzury gwiazd, o których z pewnością chciałyby zapomnieć.

Przez lata polskie aktorki, piosenkarki i dziennikarki zmieniały swoje wizerunki i eksperymentowały z nowymi fryzurami. Kiedy porównujemy ich stare i aktualne zdjęcia, to widzimy, jak wielkie metamorfozy przeszły. Niekoniecznie każda z nich była udana. Postanowiliśmy przyjrzeć się starym fryzurom gwiazd, o których z pewnością wolałyby nie pamiętać. Koczki na pół głowy, ostre cięcia i niesforne grzywki. Sami zobaczcie na ich włosy. Jedno jest pewne, będziecie w szoku.

Zobacz wideo Ewa Farna odpowiada na hejt nietypowej fryzur

Małgorzata Kożuchowska 

Małgorzata Kożuchowska najlepiej czuje się w krótszych fryzurach. Obecnie to ona wyznacza trendy i dzięki niej popularne stało się cięcie "blunt bob". Zanim jednak zdecydowała się na zmianę fryzury, to przez lata nosiła włosy o średniej długości. Dłuższe pasma umożliwiały aktorce robienie różnych upięć. Czasami nie wyglądały one najlepiej. Pewnego razu gwiazda pojawiła się na imprezie w koku o pokaźnych rozmiarach. Obok tej fryzury nie można było przejść obojętnie, ponieważ była niemal wielkości jej głowy. Pamiętacie czasy tego szalonego koczka?

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. Kapif, Instagram/ @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Rozenek-Majdan

Chociaż dzisiaj Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się gęstymi i długimi włosami w odcieniu blond, to kiedyś fryzura gwiazdy nie prezentowała się tak dobrze. Prezenterka eksperymentowała z cięciem i różnymi kolorami. Na jednej z imprez pojawiła się z pasmami pokręconymi na boki. Ta grzywka z przeszła już do historii. Tęsknicie za Małgorzatą w tym wydaniu?

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan Fot. Kapif, Instagram/@m_rozenek

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest obecnie jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Fani cenią ją za klasyczne stylizacje. Od lat była prowadząca "Dzień dobry TVN" farbuje włosy na blond i stawia raczej na proste fryzury. A jak było wcześniej? Tego z pewnością nie da się zapomnieć. Prezenterka zrobiła ostre cięcie grzywki, która zakrywała całe czoło i kompletnie nie pasowała do jej kształtu twarzy. Agnieszka Woźniak-Starak lubiła także eksperymentować z mocniejszym makijażem. Jej naturalna wersja bardziej do nas przemawia. Co sądzicie?

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Fot. Kapif, Instagram/ @aga_wozniak_starak

Kinga Rusin

Kinga Rusin to jedna z gwiazd, która od lat prezentuje się tak samo dobrze. Porównując jej stare i nowe zdjęcia, nie widzimy wielkiej różnicy. Naszą uwagę przykuła jednak fryzura dziennikarki, na którą kiedyś się zdecydowała. Rusin upięła niesforną grzywkę wsuwką, przez co wyglądała jak "mała dziewczynka", a nie dorosła kobieta. Mamy nadzieję, że dziennikarka nie popełni już nigdy tego samego błędu i wyrzuciła wszystkie spinki z domu i głowy.

Kinga RusinKinga Rusin Fot. Kapif, instagram/@kingarusin

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.