Studniówki gwiazd. Wieniawa w tiulach, Gąsiewska z rozcięciem na nodze. A inni?

Sezon studniówkowy w pełni. To ważne wydarzenie także w życiu gwiazd - wiele z nich pochwaliło się w mediach społecznościowych, jak się wystroiły z tej okazji. Zobaczcie zdjęcia.

Studniówka to ważne wydarzenie dla wielu uczniów szkół średnich. W każdym roku pojawiają się nowe trendy, które z czasem przyprawiają o śmiech. W sezonie media społecznościowe zalewają zdjęcia i relacje z imprez. Także gwiazdy chwalą się tym, w jakich stylizacjach wybrały się na bal maturalny. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska to tylko kilka przykładów znanych osób, które opublikowały materiały, na których możemy zobaczyć, jak wtedy wyglądały.

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Studniówki gwiazd. Jakie kreacje wybrały znane osoby?

Julia Wieniawa bawiła się na studniówce w 2017 roku. Nie była jeszcze aż tak znana, ale już wtedy widać było, że kocha modę. Wybrała stylizację od Just Paul. Była to długa sukienka w odcieniu pudrowego różu. Kreacja eksponowała ramiona, miała delikatny golfik. Całość dopełniła dość spora torebka. Aktorka miała rozpuszczone włosy - delikatne fale upięła na boku, oraz mocny makijaż z podkreślonymi ustami.

Znajoma Wieniawy z planu serialu "Rodzinka.pl", Wiktoria Gąsiewska, bawiła się na swojej imprezie z byłym już chłopakiem Adamem Zdrójkowskim. Aktorka również postawiła na jasną kreację. Sukienka była na ramiączkach i miała spore rozcięcie na nodze. Młoda gwiazda nie zapomniała o tradycji i założyła czerwoną podwiązkę. Aktor bawił się w ciemnym garniturze i białej koszuli. Na ujęciu nie widzimy, żeby miał krawat.

Za to Marcelina Ziętek skupiła się na makijażu. Mocno podkreśliła oczy. Zdjęciami ze studniówki pochwalili się także m.in. Iga Lis, Joanna Jabłczyńska czy Aneta Zając. Jak wyglądały? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony. Na pewno nie pożałujecie, gdyż niektóre stylizacje są naprawdę interesujące i po latach mogą bawić.

Doda i Roxie Węgiel nie poszły na studniówkę

Nie wszystkie gwiazdy miały okazję pojawić się na balu. Doda nie dostała pozwolenia od Janusza Józefowicza. "Dyrektor teatru, w którym pracowałam, mnie nie zwolnił ze spektaklu. Mówiłam o tym w wielu wywiadach" - wspomniała po latach. Świadomą decyzję o rezygnacji z wydarzenia podjęła Roksana Węgiel. "Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej" - wyznała w rozmowie dla brzesko.naszemiasto.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.