Fioletowy salon, niebieska łazienka i mnóstwo roślin. Tak wygląda mieszkanie Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną mieszka na warszawskim Mokotowie. Apartament aktorki wyróżnia się intensywnymi kolorami. Zobaczcie, co znajduje się w środku.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki stanęli na ślubnym kobiercu w 2009 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córka Alikia. Rodzina mieszka w apartamencie na warszawskim Mokotowie. Dawna jurorka show "Twoja twarz brzmi znajomo" aktywnie działa na profilu na Instagramie. Co jakiś czas pokazuje fragmenty mieszkania w mediach społecznościowych. W 2019 roku gniazdko aktorki przeszło solidny remont. Spójrzcie tylko, jak teraz wygląda. Nie brakuje w nim kolorów.

Zobacz wideo Skrzynecka otwarła się na temat diety. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Jak mieszka Katarzyna Skrzynecka? Tylko spójrzcie!

Wierni fani Katarzyny Skrzyneckiej mogą przyznać, że fioletowy jest jej ulubionym kolorem. Widać to już w przypadku salonu. W tym pomieszczeniu znajdują się dywan oraz zasłony w tym kolorze. To jednak nie wszystko. Głównym elementem jest ogromna, ciemnofioletowa kanapa. Na świątecznych zdjęciach można zauważyć, że ten sam odcień ma większość ozdób na choince. Większość mebli w mieszkaniu jest w ciemnych kolorach. Najczęściej jest to brązowy. W kuchni znajdziemy jednak przełamanie z jasnymi elementami. Blaty są wykonanego z białego marmuru. W środku znajduje się szeroka wyspa. To właśnie tam cała rodzina chętnie spędza czas. Skrzynecka często chwali się ujęciami z kuchni, gdy wraz z córką przyrządza różne pyszności. Więcej zdjęć z wnętrza mieszkania Skrzyneckiej znajdziecie w galerii na górze strony.

mieszkanie Katarzyny Skrzyneckiejmieszkanie Katarzyny Skrzyneckiej instagram.com/@katarzyna_skrzynecka_official

W mieszkaniu Katarzyny Skrzyneckiej aż roi się od kolorów i dodatków

Kolor fioletowy i różowy znajdziemy także w pokoju Alikii. Dziewczynka odziedziczyła po mamie zamiłowanie do tego typu odcieni. Pomieszczenie dziewczynki jest pełne jaskrawych elementów. Przełamaniem jest niebieski dywan. Przechodząc do łazienki, znajdziemy tam dużo błękitu. Jasne kafelki idealnie wręcz kontrastują z granatowymi płytkami. Warto również podkreślić, że Katarzyna Skrzynecka uwielbia rośliny. Aktorka ma sporych rozmiarów balkon, na którym znajdują się mnóstwo doniczkowych kwiatów. W takiej aranżacji z pewnością przyjemnie spędza się czas. ZOBACZ TEŻ: Maffashion wiła gniazdko cztery lata. Efekt zwala z nóg. Egzotyka miesza się z elegancją

Remont łazienki, Katarzyna SkrzyneckaRemont łazienki, Katarzyna Skrzynecka fot. https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.