Krzysztof Ibisz zabrał obecną żonę na urodziny byłej. Towarzyszył im najmłodszy syn prezentera [ZDJĘCIA]

Krzysztof Ibisz ostatnio miał wyjątkową okazję do świętowania. Jego była żona skończyła 57 lat i zaprosiła go do restauracji. Towarzyszyła im obecna partnerka prezentera z synem.

Krzysztof Ibisz w sierpniu 2021 roku wziął ślub z Joanną Kudzbalską, z którą już rok później doczekał się syna. Zanim jednak tę dwójkę połączyło płomienne uczucie, on był związany z Anną Nowak-Ibisz. Kolorowe magazyny rozpisywały się o ich relacji, aż do momentu, kiedy w 2009 roku ogłosili, że się rozwiedli. Wygląda na to, że do dziś łączą ich bliskie relacje. Świętowali razem urodziny prezenterki, a towarzyszyła im obecna ukochana Krzysztofa Ibisza z dzieckiem.

Zobacz wideo Ibisz zdradza, jak rozwija się jego najmłodszy syn. Są bardzo podobni

Tak wyglądały urodziny Anny Nowak-Ibisz 

10 października Anna Nowak-Ibisz obchodziła 57. urodziny. Z tej okazji zaprosiła najbliższych do jednego z ulubionych lokali w Warszawie. Aktorka dostała ogromny bukiet kwiatów, a następnie zasiadła z gośćmi do stołu, gdzie napili się szampana. Z rolki opublikowanej na Instagramie Krzysztofa Ibisza dowiadujemy się, że nie zabrakło również smakowicie wyglądających pozycji z menu. Na miejscu towarzyszył im najmłodszy syn prezentera - Borys, który dostał makaron z warzywami. Poczęstował im nawet ojca. Z kolei po Annie widać było, że jest zauroczona chłopcem. Zdjęcia z urodzin Anny Nowak Ibisz znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny byłej żony

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz tworzyli małżeństwo przez cztery lata i w tym czasie doczekali się syna - Vincenta. Z początku ich relacja po rozstaniu była bardzo burzliwa. Wszystko miało się stać przez inną kobietę, dla której prezenter miał zostawić rodzinę, a nawet zaniedbać kontakt z dzieckiem. Po latach udało im się odbudować dobre stosunki, co pozwala im na wspólne wychowywanie pociechy. Oprócz tego najwidoczniej lubią spędzać czas w swoim towarzystwie. Ibisz wraz z obecną żoną wybrali się na urodziny Anny. Na Instagramie pojawiła się pełna relacja z tego wydarzenia. "W tym tygodniu świętowaliśmy urodziny Anny Nowak-Ibisz, w naszym ulubionym miejscu w Warszawie. Jak zawsze było przemiło i przepysznie. Aniu, zdrowia, satysfakcji z wszystkiego, co robisz i pięknego życia" - pisał Krzysztof Ibisz na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.