Eklektyczne mieszkanie Lary Gessler. W salonie różowa kanapa i dywan na ścianie. Niepowtarzalny klimat [ZDJĘCIA]

Lara Gessler ma bardzo przytulne mieszkanie. Wnętrza urządziła bez pomocy dekoratorki. Sprawdzamy, jak prezentują się jej cztery kąty na warszawskim Mokotowie.

Lara Gessler chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu nie brakuje kadrów, na których można podejrzeć, jak mieszka. We wnętrzach króluje drewno, mnóstwo roślin i ciekawe dodatki. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Tak mieszka Lara Gessler. Dużo przestrzeni, zieleni i światła

W rozmowie z magazynem "Vogue" Lara Gessler zdradziła, że nigdy nie planowała zamieszkać na Mokotowie.

To jest w zasadzie jedyna dzielnica przylegająca do Śródmieścia Warszawy, w której nie chciałam mieszkać. Kojarzy mi się z hałasem, korkami, małą ilością zieleni.

Agentka nieruchomości przekonała jednak Gessler i jej partnera, aby mimo wszystko zobaczyli mieszkanie w okolicy parku Dreszera. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od pierwszego wejrzenia zakochali się we wnętrzach. 

Do tego mieszkania przekonała mnie estetyka wykończenia. Przede wszystkim dębowa podłoga, co się szalenie rzadko zdarza w nowych mieszkaniach pod wynajem.

Do wymarzonego gniazdka przeprowadzili się w 2020 roku. Gessler nie spieszyła się jednak z jego urządzaniem. Zrezygnowała również z pomocy dekoratorki. 

Dałam sobie czas, żeby to mieszkanie poobserwować, odnaleźć się w nim, przekonać, jak rozplanować przestrzeń. Nawet gdybym miała na wykończenie nieokreślony budżet, i tak nie zrobiłabym tego "na raz" ani nie poprosiła o pomoc nikogo obcego. Dekorowanie mieszkania to dla mnie jedna z większych przyjemności. Odzwierciedla nasz styl życia, upamiętnia podróże, ważne przeżycia i chwile. Świadomie rozciągnęłam to w czasie - czytamy na stronie vogue.pl.

Patrząc na zdjęcia, które Gessler publikuje w sieci, można zauważyć, że rzeczywiście urządzając wnętrza, zadbała o najdrobniejsze detale. Naszą uwagę zwrócił salon. W pomieszczeniu dominują jasne barwy i oryginalne dodatki. Jednym z najbardziej efektownych jest pleciona ozdoba, która wisi nad różową kanapą. 

Lara Gessler - mieszkanieLara Gessler - mieszkanie Instagram/@lara_gessler

Równie ciekawie prezentuje się połączona z salonem kuchnia. Do pomieszczenia wpada sporo światła za sprawą dużych okien. Gessler zdecydowała się na drewniane fronty szafek, które świetnie komponują się z jasnymi blatami.

Lara Gessler - kuchniaLara Gessler - kuchnia Instagram/@lara_gessler

Łazienka w przeciwieństwie do pozostałych pomieszczeń jest bardzo skromnie urządzona. Nie zobaczymy tu zbędnych przedmiotów czy bibelotów. Jest to na pewno funkcjonalne rozwiązanie i z pewnością pomieszczenie łatwe w utrzymaniu porządku.

Lara Gessler - łazienkaLara Gessler - łazienka Screen: Instagram/@lara_gessler

Tym, co jeszcze urzekło Larę Gessler i jej ukochanego w mieszkaniu na Mokotowie były dwa duże balkony. Sporo miejsca zajmują na nich rośliny, które tworzą iluzję "miejskiej dżungli". Oprócz nich znajdują się tam również stylowe meble. Tak urządzona przestrzeń zdecydowanie zachęca do relaksu.

Lara Gessler - tarasLara Gessler - taras Screen: Instagram/@lara_gessler

Jeżeli jesteście ciekawi, jak Lara Gessler urządziła sypialnię, to koniecznie zajrzycie do galerii u góry strony. Znajdziecie tam również więcej zdjęć wyżej opisanych pomieszczeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.