Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth nie poznacie. Jak dziś wyglądają uczestniczki "Projektu Lady"?

Program "Projekt Lady" zadebiutował na antenie telewizji TVN w 2016 roku. Postanowiliśmy sprawdzić, jak przez lata zmieniły się uczestniczki show. Kto przeszedł największą metamorfozę?

Do tej pory ukazało się sześć edycji "Projektu Lady". Biorące w nim udział uczestniczki pod okiem mentorek zmieniały dotychczasowe przyzwyczajenia i próbowały nauczyć się, jak być prawdziwą damą. Widzowie z ciekawością obserwowali ich przemiany. Zobaczcie, jak po programie potoczyły się ich losy oraz jak obecnie wyglądają bohaterki show. 

Dobrosława Zych-Henner, Adrian Urban - show 'Bar'Tak zmieniły się gwiazdy "Baru". Dobrusia to menadżerka sław, a Adrian podróżuje

Zobacz wideo Patrycja Wieja wygrała "Projekt Lady". Teraz zaskakuje. "Straciłam przyjaciół". Mówi też o karierze tancerki

Patrycja Wieja

Zwyciężczynią pierwszej edycji "Projektu Lady" była Patrycja Wieja. Udział w show przyniósł jej sporą popularność i dał szansę na nowe życie. Z nieodpowiedzialnej imprezowiczki stała się osobą, która zaczęła dbać o zdrowie i kondycję fizyczną. W 2019 roku wystąpiła w programie "Ninja Warrior Polska", a dwa lata później zadebiutowała na gali Fame MMA. 

Patrycja WiejaPatrycja Wieja Materiały prasowe, Instagram/@patrycjawiejaa

Kaja Kajuth

Kaja Kajuth dotarła do finału drugiej edycji show. W programie dała się poznać widzom jako chłopczyca w krótkich włosach i męskich stylizacjach. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło. Po jej dawnym wizerunku nie ma już śladu. Kajuth zapuściła włosy i wróciła do naturalnego koloru. Jej przemiana naprawdę robi duże wrażenie.

Kaja KajuthKaja Kajuth Materiały prasowe, Instagram/@kajakajuth

Patrycja Karczewska

Patrycja Karczewska zgłosiła się do "Projektu Lady" za namową mamy, której zupełnie nie podobał się styl córki. Przed przyjściem do 'programu znakami rozpoznawczymi dziewczyny były doczepione włosy i bardzo długie, kolorowe paznokcie. Chętnie wybierała odważne i wyzywające stroje. Mentorkom udało się zmienić wizerunek nastolatki. Mocny makijaż i kontrowersyjne ubrania zastąpiły eleganckie stylizacje. Wizualne zmiany w programie nie zmieniły jej sposobu myślenia Patrycji, a po zakończeniu emisji show Karczewska wróciła do dawnego stylu. 

Patrycja KarczewskaPatrycja Karczewska Materiały prasowe, Instagram/@patusia__show_xoxo

'Zbuntowany anioł'"Zbuntowany anioł". Ivo zapuścił brodę, a "Motylek" nie ma już rudnych włosów

Agata Szostek

Agata Szostek wzięła udział w pierwszej edycji "Projektu Lady". Pomimo tego, że nie dotarła do finału, udział w programie pomógł jej nie tylko w zmianie wizerunku, ale i życia. Regularne treningi i zdrowe nawyki żywieniowe pozwoli jej zrzucić kilka kilogramów. Jakiś czas temu Szostek zdecydowała się również na całkowicie inną fryzurę. Długie ciemne włosy zamieniła na blond boba.

Agata SzostekAgata Szostek Materiały prasowe, Instagram/@szostek_agata

Magdalena Lubacz

Zdecydowanie największą popularność dzięki udziałowi w "Projekcie Lady" zyskała Magdalena Lubacz znana w sieci również jako Maluba. Zwyciężczyni trzeciej edycji show wykorzystała swoje pięć minut sławy i dziś może pochwalić się sporym gronem fanów. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 300 tysięcy osób. Maluba lubi eksperymentować z wyglądem, a doczepiane włosy, zabiegi medycyny estetycznej oraz sztuczne rzęsy i paznokcie to jej znaki rozpoznawcze.

Magdalena LubaczMagdalena Lubacz Screen: YouTube, KAPiF

Więcej zdjęć uczestniczek "Projektu Lady" znajdziecie w galerii u góry strony. 

Katarzyna SokołowskaSokołowska chwali się najpiękniejszymi urodzinami. Ukochany się postarał

Więcej o: