"Zbuntowany anioł". Ivo zapuścił brodę, a "Motylek" nie ma już rudych włosów. Gloria jest w genialnej formie!

Losy bohaterów "Zbuntowanego anioła" przyciągały przed ekrany widzów z całego świata. Zobaczcie, jak przez lata zmienili się aktorzy i aktorki tego kultowego serialu.

Pierwszy odcinek "Zbuntowanego anioła" został wyemitowany w Polsce 29 maja 2000 roku. Argentyńska telenowela szybko podbiła serca milionów widzów. Losami pięknej Milagros i jej przyjaciół żyła cała Polska. Sprawdziliśmy, jak dziś wyglądają bohaterowie serialu oraz co u nich słychać. 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Facundo Arana - Ivo 

Pomimo tego, że Facundo Arana ma na swoim koncie wiele produkcji, to największą popularność przyniósł mu oczywiście serial "Zbuntowany anioł". Argentyńczyk wcielał się w rolę - początkowo - niespełnionej miłości głównej bohaterki, która pomimo wszelkich przeszkód zakończyła się happy endem. Dziś aktor wiedzie życie szczęśliwego męża i ojca - w 2012 roku poślubił modelkę Marię Susini, z którą wychowuje troje dzieci. Warto również wspomnieć, że serialowy Ivo jest bardzo mocno zaangażowany charytatywnie na rzecz potrzebujących zwierząt. Jest także twórcą kampanii promującej honorowe krwiodawstwo.

Facundo AranaFacundo Arana Instagram/@facundoaranatagle

Veronica Vieyra - Vicky

Veronica Vieyra wcieliła się w rolę siostry Ivo. Vicky zawsze pragnęła być w centrum uwagi i początkowo nie cieszyła się sympatią fanów serialu. Jednak z każdym kolejnym odcinkiem jej bohaterka przechodziła przemianę i ostatecznie widzowie ją pokochali. Po "Zbuntowanym aniele" zagrała w kilku serialach telewizyjnych. W sumie na swoim koncie ma 11 ról. A jak potoczyło się jej życie prywatne? Vieyra 13 lat temu rozstała się z mężem, z którym związana była od 1986 roku. Z wokalistą doczekała się dwóch córek, które już są dorosłe - Macareny i Camili. Kilka lat temu została również babcią. Na instagramowym profilu chętnie publikuje rodzinne kadry. 

Veronica VieyraVeronica Vieyra YouTube, Instagram/@veronicavieyraok

Marcelo Mazzarello - Rocky 

Serialowym partnerem Vicky był szofer Rocky Morgan. Charakteryzował się charyzmą, kreatywnością i pomysłowością w próbach uwiedzenia blondwłosej dziedziczki fortuny rodziny Di Carlo Rapallo. Rola w "Zbuntowanym aniele" otworzyła mu drzwi do sławy. Mazzarello nadal pozostał wierny kinu i często można go zobaczyć na szklanym ekranie w argentyńskich filmach. Prywatnie wiedzie szczęśliwe życie u boku partnerki. W wolnych chwilach uprawia sport i podróżuje.

Marcelo MazzarelloMarcelo Mazzarello YouTube, Instagram/@elmazzarello

Victoria Onetto - "Motylek"

Victoria Onetto wcielała się w rolę rudowłosej przyjaciółki Milagros. Grana przez nią bohaterka wyróżniała się przebojowym charakterem i zamiłowaniem do motylków, do których nawiązuje jej ksywka. Co ciekawe, Victoria Onetto jakiś czas temu porzuciła aktorstwo i skupiła się na pracy społecznej. W Argentynie prężnie działa na rzecz kobiet i pracuje jako sekretarz ds. kultury i promocji sztuki w gminie Avellaneda. Jedynie od czasu do czasu gościnnie występuje na deskach teatru. 

Victoria OnettoVictoria Onetto YouTube, Instagram/@victoriaonetto

Gabriela Sari - Gloria 

Od czasu emisji "Zbuntowanego anioła" Gabriela Sari niewiele się zmieniła. Patrząc na jej zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że czas się dla niej zatrzymał. Serialowa Gloria nadal zachwyca urodą i wciąż jest aktywna zawodowo. Wystąpiła w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dodatkowo zajmuje się malarstwem, a wolny czas spędza z rodziną. 

Gabriela SariGabriela Sari YouTube, Instagram/@gabrielasari

Natalia Oreiro - Milagros 

Nie możemy również zapomnieć o głównej bohaterce serialu. Rola Milagros przyniosła Natalii Oreiro światową sławę. Przez lata wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach i wydała kilka płyt. W 2022 roku na Disney+ pojawił się nowy serial z jej udziałem. W "Santa Evita" wcieliła się w postać tytułowej bohaterki. Specjalnie dla tej roli przeszła metamorfozę i przefarbowała włosy na blond. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak Oreiro prezentowała się w odmienionym wydaniu. Znajdziecie tam również zdjęcia innych gwiazd, których sylwetki przypomnieliśmy.

Natalia OreiroNatalia Oreiro YouTube, Instagram/@nataliaoreirosoy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.