"Królowe życia". Macudzińska selfie może robić w każdym kącie! Jej willa pełna jest luster i złotych dodatków

Izabela Macudzińska niedawno przeprowadziła się do efektownej willi. Gniazdko "Królowej życia" przepełnione jest lustrami i elementami wystroju w kolorze złota. Trudno także nie zauważyć symbolu firmy odzieżowej Izabeli, bowiem charakterystyczny diament wyeksponowany został w niemal każdym pomieszczeniu.

Izabela Macudzińska popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Bohaterka popularnego reality show jest prawdziwą bizneswoman - projektuje ubrania i prowadzi sklep, w którym można nabyć wyprodukowaną przez nią odzież. Macudzińska w ostatnich miesiącach sporo schudła i to temu szczegółowi z jej życia portale poświęcały najwięcej uwagi. Tymczasem u "królowej" nastąpiły rewolucyjne zmiany związane z przeprowadzką. Projektantka zamieszkała w świeżo wyremontowanej willi.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Tak wygląda dom Izabeli Macudzińskiej. Złoty i nieskromny

Dom Izabeli Macudzińskiej można łatwo pomylić z wnętrzami luksusowego hotelu. W willi pełno jest złotych elementów i luster. W oczy rzucają się też wszechobecne żyrandole wykonane z kryształów. W centralnym punkcie salonu została umieszczona narożnikowa kanapa w kolorze musztardowym.

Dom Izabeli MacudzińskiejDom Izabeli Macudzińskiej Instagram, @justuniquebyisabel

Dom Izabeli Macudzińskiej. Zamiast klamek logo jej firmy

Symbolem odzieżowej firmy królowej życia jest diament. Tego elementu również nie zabrakło w domu Macudzińskiej. Zamiast klamek i uchwytów, do szaf zostały przymocowane złote szkielety charakterystycznego minerału.

Dom Izabeli MacudzińskiejDom Izabeli Macudzińskiej Instagram, @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska czeka na Świętego Mikołaja. Przy luksusowym kominku, rzecz jasna

W tak luksusowej willi nie mogło zabraknąć kominka. Izabela wraz z mężem postawiła na nowoczesny design. Kominek pokryty jest kamieniem w mozaikowy wzór, wykończony zaś został złotymi listwami. Z okazji świąt, Izabela udekorowała to miejsce dużymi skarpetami i figurkami nawiązującymi do opowiadania "Dziadek do orzechów". Nie zabrakło także szampana, który Macudzińska sączy z, rzecz jasna, złotego kieliszka.

Dom Izabeli MacudzińskiejDom Izabeli Macudzińskiej Instagram, @justuniquebyisabel

Dom Izabeli Macudzinskiej. Fotele niczym wózki bagażowe z luksusowego hotelu

Jeżeli myślicie, że to już za dużo złota i przepychu na tak małej powierzchni, powinniście zerknąć na fotele, które Macudzinska zdecydowała się umieścić w wymarzonym domu. Izabela zdecydowanie uwielbia bywać w luksusowych hotelach, bowiem szkielety krzeseł wypoczynkowych w jej mieszkaniu do złudzenia przypominają wózki, którymi transportowane są bagaże w ekskluzywnych ośrodkach.

Jadalnia Izabeli Macudzińskiej. Nie zabrakło złota, kryształów i luster

Macudzińska złotem oblała również jadalnię. W punkcie centralnym pomieszczenia znajduje się solidny, biały stół. Na blacie znajdziemy pozłacane elementy wystroju jak podkładki pod talerze czy efektowne świeczniki. Jadalniane krzesła zostały pokryte welurową tapicerką w kolorze musztardowym.

Dom Izabeli MacudzińskiejDom Izabeli Macudzińskiej Instagram, @justuniquebyisabel

Jak podoba wam się złoty pałac, który zamieszkuje Izabela Macudzińska?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.