Włodarczyk i Krawczyk byli "ciałem astralnym". To nie z nim była przez dekadę. Miłość znalazła w czasie pandemii

Agnieszka Włodarczyk dziś jest szczęśliwa z Robertem Karasiem. W przeszłości miała kilku partnerów. Jej najgłośniejszym związkiem był ten z Mikołajem Krawczykiem. To nie przy nim odnalazła prawdziwe szczęście.

Agnieszka Włodarczyk skończyła 42 lata. W zeszłym roku urodziła syna Milana. Ojcem dziecka jest jej partner Robert Karaś. Aktorka w swoich wpisach w mediach społecznościowych nie ukrywa, że to u jego boku odnalazła upragnione szczęście. Wcześniej gwiazda była w kilku związkach, a jeden z nich był szczególnie medialny i budził kontrowersje.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat

Rafał Kosiński

Na początku kariery Agnieszka Włodarczyk spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim. Ich związek trwał cztery lata. To była pierwsza miłość aktorki. Wspomniała o niej na Instagramie w 2018 roku z okazji walentynek.

Bywa, że kochamy wiele razy... Każda z nich jest inna, wyjątkowa, niepowtarzalna... Uczymy się dużo o sobie i od siebie, a po latach zostaje przyjaźń, wzajemny szacunek i ogromny sentyment. Jestem szczęściarą, że dane mi było kochać i być kochaną. Tego mi nikt nie zabierze - pisała.

Agnieszka Włodarczyk i Rafał KosińskiAgnieszka Włodarczyk i Rafał Kosiński Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Jakub Sićko

Po rozstaniu ze swoją pierwszą miłością Agnieszka Włodarczyk związała się z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Przez jakiś czas był też menedżerem gwiazdy. Poznali się przez wspólnego przyjaciela, jednak zostali parą dużo później.

Poznaliśmy się kiedyś u wspólnego przyjaciela – Oliviera. Ale wtedy jakoś nie przypadliśmy sobie do gustu. Po latach przypadkiem trafiłam do Kuby na jacht. Gadaliśmy, żeglowaliśmy, piliśmy wino i coś zaiskrzyło. Przynajmniej z mojej strony. I już nie chciałam z tej łódki wychodzić - mówiła aktorka w rozmowie z "Vivą!"

Ich związek trwał aż dziewięć lat. W tym czasie media kilkukrotnie informowały o kryzysach w relacji. W 2011 roku Agnieszka Włodarczyk ostatecznie rozstała się ze swoim partnerem.

Agnieszka Włodarczyk i Jakub SićkoAgnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko East News

Mikołaj Krawczyk

Rok później Agnieszka Włodarczyk zaczęła spotykać się z Mikołajem Krawczykiem. Ich historia była o tyle ciekawa, że zakochali się w sobie na planie serialu "Pierwsza miłość". Wcześniej aktor tworzył związek z Anetą Zając zarówno w produkcji, jak i w prawdziwym życiu. Kiedy rozstał się z nią i w życiu i na planie, związał się z kolejną serialową partnerką, czyli właśnie z Agnieszką Włodarczyk. Ich relacja początkowo budziła kontrowersje, bo to dla niej Mikołaj Krawczyk zostawił Anetę Zając, z którą ma dwóch synów.

Agnieszka Włodarczyk była bardzo zakochana w aktorze. Do dziś wspominany jest ich wywiad dla "Vivy!", w którym opowiadali o łączącym ich uczuciu.

Cudownie mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni, jakbyśmy byli jednym ciałem astralnym - mówili.

Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk w Vivie!: Wzdychamy w identyczny sposób

W 2016 roku ich związek przeszedł do historii. Po latach w rozmowie z tym samym magazynem aktorka przyznała, że wywiad był błędem.

Teraz, będąc w innym stanie, nie zrobiłabym tego. Ale wtedy byłam tak bajecznie zakochana, że wydawało mi się to cudownym pomysłem. Poza tym myślałam, że jak wytłumaczymy ludziom, jak to było, to oni nas zrozumieją i będzie ok.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj KrawczykAgnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk KAPiF.pl

 Gabriel Goldberg

Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, związki Agnieszki Włodarczyk nie były już tak medialne. Aktorka w grudniu 2016 roku zaczęła się spotykać z żeglarzem Gabrielem Goldbergiem. Latem 2017 roku opublikowała ich wspólne zdjęcie, jednak była raczej oszczędna w pokazywaniu partnera w sieci. Rok później media poinformowały o rozstaniu pary. Powodem miała być dzieląca ich odległość.

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel GoldbergAgnieszka Włodarczyk i Gabriel Goldberg Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Maciej Grenda

W 2018 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że serce Agnieszki Włodarczyk skradł uczestnik "The Voice of Poland" Maciej Grenda. Już po kilku miesiącach informowano jednak o rozstaniu pary.

Okazało się, że zupełnie inaczej widzą swoją przyszłość. Maciek jest bardzo zdeterminowany na karierę w show-biznesie. Jest muzykiem i chce, by jego talent został dostrzeżony. Agnieszka zaś wie już, jak złudne jest gonienie za popularnością. Teraz w życiu szuka czegoś zupełnie innego - ujawniał informator "Faktu".

Maciej GrendaMaciej Grenda Facebook/Maciej Grenda

Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i triathlonista Robert Karaś poznali się w mediach społecznościowych. Kojarzyli się, bo brali udział razem w różnych akcjach charytatywnych. Parą zostali w 2020 roku.

Kiedy pogodziłam się z tym, jak wygląda moje życie, ono postanowiło odmienić się o 180 stopni. Tak... w pandemii, w tym całym piekle, nagle zaświeciło słońce, które świeci dla mnie od tamtego momentu cały czas. Nie wiem, co bym zrobiła bez niego i dokąd zmierzałoby moje życie, ale dzięki Bogu już nie muszę się nad tym zastanawiać. To był rok ogromnych zmian, prawdziwa rewolucja pod każdym względem. Jestem za niego wdzięczna - pisała aktorka w mediach społecznościowych.

W tym samym roku Włodarczyk i Karaś udali się w podróż po Indonezji. Niedługo później poinformowali, że spodziewają się dziecka. Ich syn Milan przyszedł na świat 7 lipca 2021 roku. Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się swoim szczęściem. Na Instagramie aktorki nie brakuje ujęć z partnerem i synem.

 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk dostała szansę "wyrwania się z koszmaru". Mówi o rodzinnym domu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.