Patryk Vega przeszedł spektakularną metamorfozę. Tak! Na prawym zdjęciu to też on. Poznajecie?

Patryk Vega wyglądał kiedyś zupełnie inaczej. Kontrowersyjny reżyser ważył ponad 40 kilogramów więcej i miał inny styl. Wyciągnęliśmy jego stare zdjęcia. Cóż za zmiana.

Więcej informacji na ten temat metamorfoz gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Patryk Vega od lat zaskakuje fanów pomysłami na nowe produkcje. Bez względu na to, czy widzowie doceniają jego styl opowiadania historii czy nie, należy przyznać, że w przypadku filmowca nie można narzekać na nudę. Podobnie zresztą jest z jego stylem i wizerunkiem. Twórca "Pitbulla" przeszedł sporą drogę, zanim stał się rozpoznawalnym reżyserem. Teraz często jest widywany w ubraniach od Philippa Pleina za kilka tysięcy złotych, a jak było kiedyś?

Zobacz wideo Radosław Majdan szczerze o scenach seksu Rozenek. Padły wymowne słowa!

Metamorfoza Patryka Vegi

Przeglądając starsze zdjęcia Patryka Vegi, można zauważyć, że kiedyś prezentował się zupełnie inaczej. Reżyser ważył ponad 40 kilogramów więcej. Jak przyznał w rozmowie z Plejadą, w pewnym momencie stwierdził, że czas o siebie zadbać i postanowił schudnąć. Mówił:

Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne męskie decyzje.

Patryk VegaPatryk Vega KAPiF.pl

Patryk Vega wielokrotnie zmieniał styl

Jeżeli chodzi o wybór tematów do produkcji, Vega jest wierny jednej zasadzie: ma być kontrowersyjnie i nieprzewidywalne. Inaczej jest z pewnością w przypadku jego stylu. Twórca stawiał kiedyś na proste i wygodne zestawy, najczęściej składające się z szerokich spodni i oversizowych płaszczy. Na tej fotografii prezentuje się niczym jeden z bohaterów "Matrixa"!

Patryk VegaPatryk Vega skubiak / KAPiF.pl

Spektakularną zmianę zawdzięcza także warzywno-mięsnej diecie!

Reżyser w jednym z wywiadów stwierdził, że jego aktualna sylwetka jest efektem regularnych treningów i systematycznych zdrowych posiłków.

Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat.

Trzeba przyznać, że przemiana musiała go sporo kosztować.

Patryk VegaPatryk Vega dzak / KAPiF.pl

Co za zmiana!

Za początek symbolicznej zmiany można uznać 10 grudnia 2018 roku, kiedy to Patryk Vega zaskoczył wszystkich. Wówczas odmieniony pojawił się na premierze filmu "Plagi Breslau" w Warszawie. Widać, że intensywne treningi i restrykcyjna dieta wpłynęły nie tylko na sylwetkę mężczyzny, ale także na jego rysy twarzy, które stały się bardziej wyraziste i mocniejsze. 

Patryk Vega z żonąPatryk Vega z żoną kkatny / KAPiF.pl

Teraz Patryk Vega wybiera luksusowe marki

Reżyser ma słabość do drogich aut i luksusowych ubrań. Chętnie wybiera projekty domu mody Gucci czy Louis Vuitton, ale jego ulubionym projektantem, co można zauważyć w niemal wszystkich stylizacjach po 2018 roku, jest Philipp Plein. Ubrania tego domu mody są utrzymane w dość kiczowatym i nowobogackim stylu. 

Patryk VegaPatryk Vega dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Patryk Vega bez koszulki

Patryk Vega napisał w jednym z postów, że schudł 44 kilogramy w ciągu ośmiu miesięcy! Na jego mediach społecznościowych można zobaczyć, jak aktualnie wygląda sylwetka mężczyzny. Trzeba przyznać, że zmiana jest spektakularna.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.