Philipp Plein umieścił nagie zdjęcie swojej eks na koszulkach. Justyna Gradek jest w szoku. "Nie spodziewała się, że je wykorzysta"

Philipp Plein i Justyna Gradek kilka miesięcy temu byli parą. Ostatecznie rozstali się, a teraz projektant umieścił nagie zdjęcie swojej byłej dziewczyny na koszulkach.

Justyna Gradek swego czasu została okrzyknięta polską Kardashianką. Faktycznie, modelka ma podobną urodę do słynnych sióstr. Nic dziwnego, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem mężczyzn. Jednym z jej adoratorów był nawet znany projektant mody Philipp Plein. W szybkim czasie stał się jej partnerem i spotykali się przez kilka miesięcy. Po raz pierwszy pojawili się razem w 2018 roku na gali magazynu "GQ" w Londynie. Justyna została nawet główną muzą jednego z jego pokazów. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, dlatego modelka i projektant rozstali się. Gradek jednak długo nie była singielką. Szybko weszła w nowy związek, a w maju tego roku wyszła za mąż.

Justyna Gradek nago na koszulce Philippa Pleina

Choć związek Justyny i Philippa jest już przeszłością, to teraz projektant postanowił przypomnieć swojej byłej o sobie. W jaki sposób? Umieścił jej nagą fotografię na koszulce swojego projektu. Widnieje na niej również napis:

Oszczędzaj wodę, pij szampana. 

koszulka Philippa Pleina z Justyną Gradekkoszulka Philippa Pleina z Justyną Gradek screen Instagram

Jak udało się ustalić portalowi Jastrząb Post, zdjęcie Justyny w samych stringach, które znalazło się na t-shirtach Pleina, powstało niedługo przed tym, jak Gradek odeszła od projektanta.

Nie sądziła, że kiedykolwiek je wykorzysta – zdradza źródło portalu.

Jak widać, wysyłając komuś swoje zdjęcia, nigdy nie można mieć pewności, że nie wykorzysta ich przeciwko nam.

Te gwiazdy przekuły swoje rozstania w największe hity. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.