Oni rzadko pokazują swoje dzieci w mediach. Karol Strasburger niedawno zapozował z córką. Kto jeszcze chroni prywatność pociech?

Nie wszystkie gwiazdy chętnie publikują w mediach społecznościowych rodzinne fotki albo pozują na ściankach ze swoimi pociechami. Część znanych osób stara się chronić prywatność swoich dzieci. Przyglądamy się mniej znanym dzieciom polskich gwiazd.

Znane gwiazdy chętnie chwalą się swoimi dziećmi, jednak niektórzy z celebrytów nieczęsto pokazują swoje pociechy i chronią ich prywatność. Przypominamy, jak wyglądają mniej znane dzieci osób związanych z show-biznesem. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Karol Strasburger z żoną i córką

Nie wszyscy rodzice chcą pokazywać swoje dzieci w mediach społecznościowych od pierwszych chwil ich życia. Przykładem jest Karol Strasburger, który nie ukrywał, że musiał dojrzeć do tacierzyństwa i ojcem został w wieku 72 lat. Gospodarz programu "Familiada" dwa lata temu został ojcem Laury. Wraz z żoną Małgorzatą Weremczuk i córką zapozowali na okładce "VIVY!". Rodzice nie zdecydowali się jednak na pokazanie twarzy dziewczynki. 

 

Paulina Młynarska i córka Alicja 

Paulina Młynarska doczekała się jednej córki Alicji, która jest owocem nieformalnego związku dziennikarki z Pawłem Naumanem. Alicja stroniła od show-biznesu, jednak z czasem zaczęła chętniej pokazywać się w towarzystwie znanej mamy. Wspólnie wydały książkę "Kochaj i rozmawiaj. Rozmowy Pauliny Młynarskiej i jej córki Alicji Nauman o odpowiedzialnym życiu seksualnym". Alicja stara się promować ekologię i porusza tematy związane z prawami osób LGBTQ. Sama żyje w związku partnerskim z kobietą.

Paulina Młynarska z córką AlicjąPaulina Młynarska z córką Alicją KAPIF

Krystyna Janda i córka Maria Seweryn 

Krystyna Janda doczekała się trójki dzieci. Jej córka Maria Seweryn poszła w ślady sławnej mamy i swoją karierę związała z aktorstwem. Jest również dyrektorką Och-Teatru w Warszawie.

Krystyna Janda i jej córka Maria SewerynKrystyna Janda i jej córka Maria Seweryn Fot. Daniel Wysocki/ONS

Janusz Chabior z synem Nikodemem

Janusz Chabior doczekał się jednego syna, ze związku z dziennikarką Barbarą Chabior. Nikodem urodził się we Wrocławiu i teraz ma 33 lata. Mężczyzna swoją przyszłość związał z branżą filmową i zajmuje się montażem. Trzeba przyznać, że podobieństwo do znanego ojca jest uderzające. 

Janusz Chabior z synem NikodememJanusz Chabior z synem Nikodemem Fot. Instagram/ januszchabior

Dominika Kulczyk z synem Jeremim i córką Weroniką

Dominika Kulczyk bardzo mocno chroni swoją prywatność. Inwestorka ze związku małżeńskiego z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim doczekała się dwójki dzieci. Na Instagramie jakiś czas temu opublikowała portrety ze swoimi pociechami. 

 

Weronika w przeciwieństwie do znanej mamy jest blondynką i nosi okulary. 

 

Majka Jeżowska z synem Wojtkiem 

Majka Jeżowska doczekała się syna, który jest owocem związku piosenkarki z Januszem Komanem, za którego wyszła jako 20-latka. Wojciech Jeżowski nie związał swojej kariery z muzyką. Mężczyzna jest producentem filmowym. Wokalistka nie afiszowała się z synem w mediach. W zeszłym roku Wojtek się ożenił, a dumna mama pochwaliła się zdjęciami ze ślubu w mediach społecznościowych. 

 

Paweł Małaszyński z synem Jeremiaszem

Aktor ma dwójkę dzieci. Syna Jeremiasza i córkę Leę. Wystąpił z synem na okładce magazynu "Elle Man". Na profilu 16-latka na Instagramie można znaleźć zdjęcia z tej sesji. 

 

Widzicie podobieństwo dzieci znanych gwiazd do sławnych rodziców? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA