Johny Depp zbiera lalki Barbie, a Dolly Parton śpi w makijażu, bo boi się trzęsienia ziemi. Oto największe dziwactwa gwiazd

Gwiazdy show-biznesu mają swoje kaprysy. Jedne mają bzika na punkcie zbieractwa, a inne słyną z wygórowanych wymagań. Sprawdzamy, jakie są największe dziwactwa celebrytów.

Madonna panicznie boi się bakterii, Demi Moore uwielbia pluszowe małpy, a Andrzej Grabarczyk już jako nastolatek zaczął kolekcjonować rozmaite przedmioty. Tak narodziły się różne dziwactwa, z których słyną gwiazdy. Lista wymyślnych upodobań celebrytów jest bardzo długa. 

Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach

Johny Depp zbiera lalki Barbie, a Dolly Parton śpi w makijażu. Oto największe dziwactwa gwiazd

Dolly Parton śpi w makijażu na wypadek trzęsienia ziemi lub innej sytuacji, gdy musiałaby szybko opuścić dom. Gwiazda country odmawia oczyszczania twarzy przed snem, ponieważ nie chce, aby inne osoby widziały ją sauté. W rozmowie z magazynem "WSJ" wyznała, że rutynę pielęgnacyjną wykonuje rano, a makijaż stara się pozostawić na noc, ponieważ nigdy nie wie, czy "zdarzy się trzęsienie ziemi, tornado czy burza".

Dolly Parton na gali GrammyDolly Parton na gali Grammy Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Britney Spears akceptuje tylko produkty spożywcze wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda będąc na wakacjach, ponoć wynajmowała samolot tylko po to, aby dostać ulubioną wodę mineralną.

Britney SpearsBritney Spears Chris Pizzello / Invision

Morgan Freeman zawsze nosi kolczyki warte kilka tysięcy dolarów, by móc zapłacić za trumnę i pogrzeb, jeśli umrze w dalekim miejscu na świecie.

Morgan FreemanMorgan Freeman Dan Steinberg / $Dan Steinberg/PictureGroup/EAST NEWS

Madonna zawsze stawia organizatorom koncertów duże wymagania. Artystka odmawia korzystania dwa razy z tej samej deski klozetowej. Deska musi być wymieniana co kilka godzin w każdej łazience, z której korzysta gwiazda.

MadonnaMadonna Youtube/screen

Mark Zuckengerg w mailu do CNN przyznał, że poznał tajniki zrównoważonego gospodarowania i hodowli zwierząt i  je tylko mięso zwierząt, które sam upoluje. Twórca Facebooka naraził się tym wyznaniem obrońcom zwierząt.

Mark ZuckenbergMark Zuckenberg fot. Facebook screen

Demi Moore jest uzależniona od zbierania pluszowych małp, które wypatruje w sklepach i na pchlich targach. Aktorka zgromadziła już ponad 3000 sztuk.

Burzliwa historia Demi MooreBurzliwa historia Demi Moore Eastnews.pl

Pozostając w temacie zbieractwa, warto wspomnieć, że Johny Depp to fan lalek Barbie. Aktor ma w domu kilkadziesiąt egzemplarzy z limitowanych edycji. W jego kolekcji znajdziemy lalki z podobiznami Paris Hilton, Beyonce czy Marilyn Monroe.

Johny DeepJohny Deep Agencja Wyborcza.pl

W Polsce swego czasu głośno było o nietypowej kolekcji Andrzeja Grabarczyka, czyli Jerzego z "Klanu". Aktor zbiera łyżki do butów. Pierwszą w jego kolekcji była łyżka ze Szczytna, czyli z miasta, w którym poznali się jego rodzice.

Andrzej Grabarczyk i jego kolekcja filiżanekAndrzej Grabarczyk i jego kolekcja filiżanek Fot. Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.