Demi Moore otworzyła pokaz w Paryżu. Poznajecie? Tak, na zdjęciu to ona

Demi Moore spełniła swoje marzenie. Aktorka zadebiutowała w roli modelki podczas jednego z pokazów mody w Paryżu.

Demi Moore pojawiła się na paryskim Tygodniu mody. Oprócz aktorki pojawiła się tam spora plejada gwiazd modelingu z Kate Moss, Bellą Hadid, Naomi Campbell oraz Carą Delevingne na czele. Co ciekawe, jeden z pokazów otworzyła Demi Moore, która debiutowała w roli modelki.

Demi Moore na pokazie Fendi w Paryżu 

Demi Moore jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie, o której ostatnimi czasy było nieco głośniej nie za sprawą jej ról filmowych, a perypetii w życiu prywatnym, które opisała w książce. To jedynie zwiększyło zainteresowanie jej osobą, więc nic dziwnego, że jej pojawienie się podczas Tygodnia mody w Paryżu wzbudziło niemałą sensację. Aktorka zadebiutowała w roli modelki i to w nie w byle jakim pokazie. Demi Moore otworzyła pokaz Kima Jonesa dla Fendi.

Na Instagramie zamieściła nagranie ze swojego wejścia, a także podziękowała za to wyróżnienie. Przy okazji zdradziła, że spełniła marzenie z dzieciństwa.

Spełniłam nastoletnie marzenie, dziękuję Kimowi Jonesowi za zaproszenie do otwarcia pokazu Fendi. Gratuluję pięknego i magicznego debiutu - napisała Demi Moore.
 

Pod postem aktorki pojawiło się sporo skrajnych komentarzy. Niektórzy zarzucali Demi Moore, że jest nie do poznania ze względu na zbyt wiele zabiegów upiększających, jednak zdecydowana większość fanów nie szczędziła jej komplementów.

Gratulacje! Jesteś ikoną.
To się nazywa dobre wejście.
Piękna jak zwykle - pisali.

Na was też zrobiła takie wrażenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.