"BrzydUla". Ostateczne zakończenie serialu. Co się wydarzy w finale?

Trudno uwierzyć, ale to już naprawdę koniec kultowego serialu "BrzydUla". Jakie zakończenie zaserwują nam twórcy? Czy wszystko będzie dobrze?

Więcej ciekawostek na temat serialu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"BrzydUla" z Julią Kamińską w tytułowej roli podbiła serca widzów telewizji TVN. Serial dobiega końca, a fani nie mogą się doczekać zakończenia tej historii. Co zobaczymy w trzech ostatnich odcinkach? Zostaną wyemitowane między 25 a 27 maja. Można je zobaczyć na TVN7 i na platformie Player.pl.

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Praca na planie zdjęciowym kontynuacji „BrzydUli" była bardzo wyczerpująca

Finał "BrzydUli". Czy będzie z markiem?

To nie pierwsze zakończenie "BrzydUli". Raz serial miał już zniknąć, ale ku radości fanów, pojawiła się kontynuacja. Co się wydarzy w ostatnich odcinkach?

Urszulę, przed ważnym pokazem zawodzi zdrowie. Opiekę nad Julką i Kubą z tego powodu przejmuje Ania. W firmie utrzymuje się nerwowa atmosfera, co widać gołym okiem. Violetta próbuje spotkać się z Sebastianem, dlatego pojawia się na terenie "F&D", ale nie udaje jej się nic wskórać. Marek radzi przyjacielowi, żeby zamiast zwodzić Kubasińską, spróbował szczerze z nią porozmawiać. Sebastian chce skorzystać z tej rady.

U Bożeny też się dzieje. Bohaterka jest pod coraz większym wpływem uroku Turka. Powraca dawne uczucie. Tymczasem Violetta pojawia się u Olszańskiego, z propozycją nie do odrzucenia. Sebastian jednak odmawia.

Nazajutrz po ważnym pokazie Ula zjawia się w firmie. Okazuje się, że wszyscy są zadowoleni z wydarzenia. 

Aleks zjawia się pod szkołą Olka, gdzie wpada na Dorotę z jej synem. Kobiecie towarzyszy tajemniczy mężczyzna. Brat Pati rusza prosto na spotkanie z Adamem - dochodzi między nimi do szczerej rozmowy.

Violetta ponownie zjawia się u Sebastiana, obwieszczając, że nie przyjęła propozycji ministra. Między parą dochodzi do romantycznego - jak na nich - wyznania.

W kolejnym odcinku widać jak dobrze układa się relacja Uli z Markiem. Ich uczucie odżyło - zanosi się... na kolejny ślub. I to nie jeden. Adam postanawia oświadczyć się Bożence. W tej decyzji wspiera go siostra. Wybranka Adama jest zaskoczona, jednak wygląda na to, że wszystko skończy się dobrze.

Marek Dobrowolski dzwoni do Uli, żeby pogratulować jej powrotu do udanego życia rodzinnego. W ostatniej scenie ona, Marek i dzieci z uśmiechami na twarzach wspólnie idą przed siebie.

Pożegnanie z "BrzydUlą"

Dla wielu fanów zakończenie serialu, to koniec pewnej ery. "BrzydUla" i kontynuacja - "BrzydUla2" dostarczyła widzom wielu emocji i wykreowała ciekawe, niebanalne postacie, których nie sposób nie lubić. W serialu wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki i wielu innych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.