30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdzie obejrzeć transmisję? W jakich godzinach będzie emisja finału?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Już w niedzielę, 30 stycznia, Orkiestra zagra po raz 30. Gdzie będzie można obejrzeć Finał?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo 29. Finał WOŚP. Światełko do nieba

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została założona w marcu 1993 roku z inicjatywy Jerzego Owsiaka. Co roku, w styczniu, odbywa się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wydarzeniu uczestniczy tysiące wolontariuszy. Z tej okazji organizowane są także liczne koncerty i aukcje charytatywne. W tym roku zbiórka odbędzie się już po raz 30. Jej hasło to "Przejrzyj na oczy", a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Agnieszka Woźniak-StarakStylowe wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak to połączenie starego z nowym

30. Finał WOŚP. Gdzie oglądać?

Relacje ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą transmitowane w telewizji. Już po raz kolejny finał można będzie oglądać w TVN,TVN24 i TTV. Wejścia "na żywo"  planowane są na: 12:35, 13:30, 14:25, 18:40, 19:45 i 22:25.

30. Finał WOŚP. Transmisja online

Bezpłatna transmisja będzie dostępna także w serwisie Player.pl. Relacja potrwa od 8:30 do północy. Na platformie będzie można obejrzeć także koncert z udziałem gwiazd. Na scenie wystąpią: Happysad, Łydka Grubasa, DeMono, Piotr Bukartyk, Jelonek, Król, Blenders, WaluśKraksaKryzys, SorryBoys, Voo Voo, Dżem, Tabu, Nocny Kochanek, Ira, Kwiat Jabłoni Karaś/Rogucki, oraz LemON. Wydarzenie będzie transmitowane od 13:40 do 22:00.

WOŚP zagra na całym świecie. Gdzie będą zorganizowane sztaby?

W tym roku w zbiórkę WOŚP angażują się 1633 sztaby. Akcja odbędzie się nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Łącznie orkiestra ma 90 sztabów zagranicznych w 29 krajach. Chęć niesienia pomocy połączy ludzi z najdalszych zakątków świata. Tokio, Sydney, Ankara, a nawet Koło Podbiegunowe to tylko niektóre lokalizacje. Podczas transmisji finału będzie można zobaczyć, jak hologram prezentera w studiu, z pomocą technologii wirtualnej rzeczywistości, łączy się ze sztabami Orkiestry na całym świecie.

Agnieszka Woźniak-Starak Jurek OwsiakJurek Owsiak usuwa licytacje WOŚP. Agnieszka Woźniak-Starak komentuje

Więcej o: