Księżna Kate kopiuje Meghan Markle? Porównano ich stylizacje. Łudząco podobne

Księżna Kate miała "podkradać" pomysły na stylizacje od Meghan Markle. Tiktokerka poparła tę teorię dowodami - zamieściła zdjęcia obu pań. Czy to oznaczałoby, że żona księcia Williama nie wyróżnia się oryginalnością?

Więcej na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Księżna Kate uchodzi za ikonę stylu. Gdziekolwiek się pojawi, jej stylizacje są omawiane na łamach prasy i portali internetowych. Zazwyczaj stawia na klasyczne kroje i rzadko jest krytykowana za strój. Zasadniczo trzyma się także królewskiego protokołu i zawsze wygląda stosownie do okazji, nie odsłaniając zbyt wiele. Z kolei Meghan Markle zdarzyło się złamać surowe zasady Pałacu w tej kwestii. Mimo to, to właśnie ona miała stać się inspiracją dla księżnej Kate.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate kopiuje Meghan Markle? Porównano ich stylizacje. Łudząco podobne

Jeszcze zanim Meghan Markle i książę Harry opuścili Wielką Brytanię, by odciąć się od rodziny królewskiej, głośno było o sprzeczkach pomiędzy żonami książąt. Do jednej z nich miało dojść przed ślubem młodszego z braci, a poszło o... rajstopy. Księżna Kate obstawała przy restrykcyjnym trzymaniu się zasad protokołu, tymczasem Meghan Markle chciała pozwolić druhnom, by te zrezygnowały z rajstop w upalny dzień. Więcej mogliście przeczytać o tym TUTAJ. Szybko rozeszły się plotki, że panie nie darzą się przyjaźnią. Mimo że żonie księcia Harry'ego kilka razy zdarzało się złamać niektóre z zasad co do wyglądu na oficjalnych wyjściach, tiktokerka Amanda Matta twierdzi, że księżna Kate mocno inspiruje się stylem byłej aktorki.

Tiktokerka udostępniła fragment artykułu "Vanity Fair", w którym mowa o zależności w ubiorze obu pań. Księżna Kate miała kilka razy "ukraść" stylizację od Meghan. W zestawionych ze sobą zdjęciach widzimy, że obie pojawiały się w łudząco podobnych strojach. Kate wybierała m.in. bardzo podobne płaszcze. W wielu miejscach pojawiła się w niemal identycznych krojach, co żona jej szwagra. Tiktokerka twierdzi, że to nie jest przypadek. Zestawienia stylizacji możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

Księżna Kate inspiruje się Meghan Markle? Tiktokerka znalazła dowody, że księżna podkradła stylizacjeKsiężna Kate inspiruje się Meghan Markle? Tiktokerka znalazła dowody, że księżna podkradła stylizacje fot. Tiktok.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.