Horoskop roczny na 2022 Ryby. Jaki będzie rok 2022 dla Ryb? Co Cię czeka w nowym roku?

Horoskop roczny na 2022. Co czeka Ryby w nadchodzącym roku. Sprawdź, jak ułoży się twoja kariera i życie uczuciowe.

Horoskop na 2022 - Ryby. Kariera

Ryby będą nieco zagubione na początku roku. Część z was postanowi zmienić pracę. Na szczęście już wiosną będziecie osiągać pierwsze sukcesy zawodowe i poczujecie się spełnieni i gotowi na nowe wyzwania. Po dość niespokojnej pierwszej połowie 2022 roku, latem i jesienią czeka was spokój, poczujecie się pewnie na waszych stanowiskach i będziecie gotowi podjąć się nowych wyzwań. 

Zobacz wideo Przełomowy moment dla turystyki kosmicznej. Sukces lotu Virgin Galactic

Horoskop na 2022 - Ryby. Miłość

Raki w związku czeka udany rok, oczywiście nie obędzie się bez kilku nieporozumień. Wiosną na nowo zakochacie się w swoich drugich połówkach i zapragniecie cały czas być przy nich. Latem powieje nudą. Zamiast prowokować kłótnie doceń, że możecie żyć ze sobą dobrze, bez wiecznej huśtawki nastrojów. Ryby poszukujące drugiej połówki będą miały szansę na zapoznanie bratniej duszy wiosną i latem. Prawdziwa miłość może pojawić się w waszym życiu również jesienią. Przede wszystkim bądź sobą i nie skupaj się na szukanie tej drugiej osoby. 

Horoskop na 2022 - Ryby. Zdrowie

Ryby muszą uważać na siebie podczas uprawiania sportu, szczególnie narażeni na kontuzje będziecie wiosną i jesienią, a cykliści muszą pamiętać o kasku. Część z was może czuć bóle w stawach lub zauważyć, że macie problemy z trzymaniem prawidłowej postawy. Pamietaj, by rutynowo wykonywać badania profilaktyczne i porozmawiaj z lekarzem o tym, po jakie witaminy możesz dodatkowo sięgnąć. 

Horoskop na 2022 - Ryby. Kto z Tobą?

W tym roku w pracy najlepiej dogadacie się z Rakami. Szalone podróże i spontaniczne wyjścia zawsze się udadzą, kiedy będzie towarzyszyć wam Skorpion. Z kolei serce zabije wam szybciej na widok Bliźniąt. W 2022 roku lepiej unikaj Lwów, może być między wami sporo nieporozumień. Negatywne emocje nie są ci potrzebne. 

Tu znajdziesz horoskop roczny 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.