Fame MMA. Daniel Majewski wyzwał influencera na pojedynek. Ale przeciwnik nie chce z nim walczyć. "Ja się w to nie bawię"

Daniel Majewski jest pierwszym oficjalnie ogłoszonym zawodnikiem, który wystąpi podczas gali Fame MMA 13. Celebryta chciałby zmierzyć się w oktagonie ze znanym youtuberem. Czy dojdzie do pojedynku?

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Podczas gali Fame MMA, która odbyła się w sobotę 20 listopada, zostało ogłoszone, że do federacji dołączy Daniel Majewski. Organizatorzy przyznali, że negocjacje ze znanym influencerem należały do jednych z najtrudniejszych w historii. Do udziału w walkach starali się go nakłonić niemalże od samego początku istnienia federacji. Dopiero niedawno udało się dojść obu stronom do porozumienia. Padła już nawet pierwsza propozycja rywala na gali Fame MMA 13. Niestety wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do pojedynku, ponieważ wybrany kandydat odmówił udziału.

Cage, Lohan, SnipesSiedem gwiazd, które spadły ze szczytu i ogłosiły bankructwo. Na co wydały pieniądze?

Zobacz wideo Jak Danny Ferreri opisałby swojego przeciwnika z Fame MMA - Wardęgę?

Potencjalny rywal nie chce walczyć z Danielem Majewskim: Dzięki Daniel, ale ja się w to nie bawię

Podczas krótkiej prezentacji i rozmowy z Wojciechem Golą na gali Fame MMA Majewski wyzwał na pojedynek Parisa Platynova. Widzowie również bardzo chętnie zobaczyliby taką walkę, ponieważ panowie od kilku lat nie darzą się sympatią.

Platynov w przeszłości negował pewne kontrowersyjne zachowania Majewskiego oraz jego partnerki Deynn. W sieci wielokrotnie dochodziło między nimi do ostrej wymiany zdań. Co więcej, obaj są w bardzo dobrej kondycji fizycznej i mogliby zaprezentować naprawdę wysoki poziom umiejętności sportowych. 

Do walki jednak najprawdopodobniej nie dojdzie, ponieważ mężczyzna odmówił. Paris Platynov na żywo komentował galę, podczas której Majewski zaapelował o pojedynek z nim. Jak twierdzi, w przeszłości informował, że nie planuje występować na Fame MMA.

Przecież mówiłem, że nie będę się bił. Dzięki Daniel, ale ja się w to nie bawię. Nie będzie żadnej walki […]. Sparing możemy zrobić, ale żadnych walk - powiedział Paris.

Jak na razie nie podano, kiedy dokładnie odbędzie się kolejna gala Fame MMA, ani kto zmierzy się z Danielem Majewskim. O wszystkim z pewnością wkrótce się dowiemy.

 
Więcej o: