Natsu ujawniła nowych członków Teamu X. Wiemy, kto zajmie jej miejsce w 2022 roku. Kim są aspirujący influencerzy?

Natsu wydała nową piosenkę. Ujawniła w niej nowych członków Teamu X. To wieloletni przyjaciele Natalii Karczmarczyk.

Więcej o Teamie X przeczytasz na Gazeta.pl

Druga edycja Teamu X powoli dobiega końca. Prawie od roku mamy okazję oglądać grupę youtuberów w składzie Natsu, Patrycji Mołczanow, Julii Żugaj, Czaro, Karola Pieszko, Sheo i Leksia. Wiemy już, że od nowego roku w podwarszawskiej wilii nie będzie mieszkać Natalia Kaczmarczyk. W nowej piosence najprawdopodobniej ujawniła nowych członków.

Zobacz wideo Natsu pokazała kulisy ostatniego koncertu Teamu X oraz powrót do domu

Zobacz także: Poprawiają nam humor przy porannych korkach, przekazują informacje. Ich głosy znają Polacy, ale mało kto wie, jak wyglądają

Natsu zapowiedziała, że ma teraz na głowie sporo projektów związanych z jej spółką. Niedawno założyła swoją działalność Natsu World, która jest nowym rozdziałem w jej życiu. Zanim to się stanie ma jeszcze kilka planów związanych z Teamem X. Youtuberzy w grudniu ruszają w świąteczną trasę koncertową, a następnie spędzą ferie z fanami. 

Natsu ujawniła kogo zobaczymy w kolejnej edycji Teamu X

Liderka Teamu X wydała piosenkę "Duchy", w której nie pojawiła się sama. Mieliśmy okazję usłyszeć w nim Paulinę Hornik, Cegłę, czyli Dominika Hennę oraz Olkę Psycholkę. W opisie możemy przeczytać, że utwór został wyprodukowany przez NATSU WORLD. Fani domniemają, że są to członkowie trzeciej edycji Teamu X. Jak na razie nie wiadomo nic więcej na ten temat, jednak nie wykluczone, że może to być także zapowiedź odrębnego projektu Natalii Karczmarczyk.

Wiemy, kim są aspirujący influencerzy

Paulina Hornik jest najlepszą przyjaciółką Natsu, która wspiera ją w tworzeniu contentu na potrzeby mediów społecznościowych. Oprócz tego spędza dużo czasu z pozostałymi członkami Teamu X i najprawdopodobniej prowadzi ich Instagrama. Na swoim osobistym profilu zgromadziła już niemal 160 tysięcy fanów. Oprócz tego prężnie działa na TikToku, gdzie obserwuje ją 400 tysięcy osób.

 

Dominik Henne znany pod pseudonimem Cegła kilkukrotnie pojawiał się na filmikach Teamu X. On sam zgromadził na Instagramie grono 15 tysięcy fanów, jednak do tej pory zdjęcia pojawiały się tam sporadycznie.

NatsuNatsu odchodzi z Teamu X. Influencerka założyła nową firmę

 

Olka Psycholka jest miłośniczką podróży. Na Instagrama, gdzie śledzi ją ponad dziewięć tysięcy osób chętnie publikuje kadry z ciepłych krajów. W przeszłości trenowała koszykówkę, a obecnie biega i chodzi na siłownie. Natsu zna od trzech lat i pochodzą z tego samego miasta.

 
Więcej o: