Poprawiają nam humor przy porannych korkach, przekazują informacje. Ich głosy znają Polacy, ale mało kto wie, jak wyglądają

Choć głosy ludzi z radia często są nam bardzo dobrze znane, to częto nie wiemy, jak wyglądają znani radiowcy. Przedstawiamy wybrane sylwetki polskich radiowców.

Poprawiają nam humor przy porannych korkach, są autorami naszych ulubionych podcastów, przekazują najważniejsze informacje z kraju i świata, inspirują w muzycznych poszukiwaniach. Pokazujemy wybrane twarze znanych radiowców i radiowczyń. 

Zobacz wideo 2020 był przełomem dla polskich stacji radiowych. I krytyczny dla "Trójki"

Piotrek i Waleria z 'Love Island'"Love Island". Waleria i Piotrek nadal są razem? Te zdjęcia rozwieją wątpliwości!

Agnieszka Kołodziejska - Radio Zet

Aga KołodziejskaAga Kołodziejska fot. screen - Instagram @kolodka_z_radia

Aga Kołodziejska, jak sama mówi, pracuje w radiu już połowę swojego życia. Obecnie możecie ją usłyszeć w Radiu Zet, gdzie prowadzi m.in. audycję "Gość Radia Zet". Jak sama przyznaje:

Wyznaję zasadę, że radio to nie praca. To styl życia.
 

Agnieszka Szydłowska - Newonce.radio

Agnieszka SzydłowskaAgnieszka Szydłowska fot. screen - Instagram @babaszydlo

Dziennikarka muzyczna Agnieszka Szydłowska kiedyś współpracowała z Trójką, od kilku miesięcy można ją usłyszeć w internetowym radiu Newonce.radio, gdzie prowadzi m.in. audycję z Dorotą Masłowską "Godzina czasu". Jak mówi o sobie:

Lubi rozmawiać z ludźmi, pociągają ją właściwie bez wyjątku.
 

Daniel Dyk - RMF FM

Daniel DykDaniel Dyk fot. screen - Instagram @danieldykrmf

Daniel Dyk od lat związany jest ze stacją RMF FM. Możecie go kojarzyć z pasma "Byle do piątku" od poniedziałku do piątku, a także programów "Kryminatorium" i "Sceny zbrodni". 

 

Piotr Jaworski

Piotr Jaworski jest od lat związany z radiem "Złote Przeboje". Obecnie prowadzi audycje "Tylko dobra muzyka". Jak z humorem przyznaje:

Radio… bez Jawora nie przetrwa, ani Jawor bez niego.
 

Joanna Zientarska - Radio Zet, Antyradio

Joanna ZientarskaJoanna Zientarska fot. screen - Instagram @zientarskajoanna

Joannę Zientarską możecie usłyszeć m.in. w Antyradiu i Radiu Zet. Reporterka jest szczególną miłośniczką motoryzacji - nic dziwnego, w końcu prowadzi audycję "Zet za kółkiem". Jak sama przyznaje:

Motoryzacja to moja pierwsza miłość. Drugą wielką namiętnością jest radio. Odkryte przez przypadek 14 lat temu stało się niesamowitą formą wyrażania siebie i kontaktu z ludźmi.
 

Anna Gacek - Audioteka

Anna GacekAnna Gacek fot. screen - Instagram @annaagnieszkagacek

Dziennikarka muzyczna Anna Gacek z radiowej Trójki przeniosła się do Audioteki, dla której nagrywa podcasty, nierzadko z udziałem znanych osób. 

 

Ewa FarnaEwa Farna szczerze o hejcie: Urodziłam dziecko, zrozumiałam, co to ciało potrafi

Macie swoich ulubionych radiowców?

Więcej o: