"Love Island". Waleria i Piotrek nadal są razem? Te zdjęcia rozwieją wszelkie wątpliwości!

Waleria i Piotrek z "Love Island" nie są już razem? Od jakiegoś czasu zastanawiają się nad tym fani programu. Zdaje się, że wszystko już jasne.

Program "Love Island. Wyspa miłości" zakończył się już jakiś czas temu, ale fani show mogą nadal śledzić losy uczestników. Już nie na antenie, a na instagramowych profilach bohaterów, które pełne są nowych zdjęć i relacji. Jednak w ostatnim czasie na profilu Walerii, jak i Piotra zabrakło ich wspólnych fotografii, co dało do myślenia internautom. Uczestnicy rozstali się? Wygląda na to, że nie!

Natalia Lieber"Love Island". Natalia Lieber przeszła metamorfozę. Postawiła na poprawki urody

Zobacz wideo Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się

"Love Island". Waleria i Piotrek jednak razem!

Po zakończeniu emisji ostatniej edycji "Love Islan" rozpadły się już dwa związki. Swoje relacje zakończyli Ania i Czarek oraz Stella i Piotr. Te dwie pary oficjalnie poinformowały, że uczucie między nimi wygasło. Część internautów zaczęła podejrzewać, że nic już nie łączy jeszcze jednej pary, a mianowicie Walerii i Piotrka. W związku z tym na instagramowych profilach tych uczestników zaczęły pojawiać się pytania o ich relacje.

Teraz już wszystko jasne! Piotrek udostępnił na InstaStories zdjęcie, na którym trzyma Walerię za rękę. Oznaczył też swoją ukochaną, a ona udostępniła tą fotkę również w swoich mediach społecznościowych. To jednak nie wszystko. Waleria zamieściła na swoim InstaStories krótkie wideo, na którym widać, jak gładzi ręką Piotra po plecach. Wygląda też na to, że ta dwójka spędziła ostatnio trochę czasu z pozostałymi uczestnikami show. Kilka osób pojawiło się na urodzinach Caroline, na których wspólnie pozowali do zdjęć.

Wygląda na to, że fani Walerii i Piotra mogą być spokojni. U pary najwidoczniej wszystko jest w porządku.

Stella i Piotr z 'Love Island'"Love Island". Piotr został obarczony winą za rozpad związku ze Stellą. Zabrał głos

Więcej o: