Natsu planuje odejść z Teamu X? Influencerka założyła nową firmę, a Julia Żugaj zapowiadała, że wie, kto opuści grupę

Wszystko wskazuje na to, że Natsu planuje w grudniu opuścić Team X. Niedawno influencerka poinformowała, że chce się skupić na rozwoju indywidualnej kariery, a kilka dni temu ogłosiła nowy projekt.

Natalia Kaczmarczyk jest jedną z najpopularniejszych influencerek w sieci. Największą rozpoznawalność zyskała, będąc liderką drugiej edycji Teamu X, która rozpoczęła się ponad rok temu. Okazuje się, że jej przygoda ze słynną grupą powoli dobiega końca.

Blanka Lipińska i jej domSalon Blanki Lipińskiej nie zachęca do mieszkania. "Cmentarny". I ta czerń

Zobacz wideo Czego nie ogarnia Natsu, czyli przereklamowane fenomeny [Lista Plotka]

Więcej artykułów na temat gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natsu odchodzi z Teamu X. Influencerka założyła firmę o nazwie NATSU WORLD

Pod koniec września Natsu w filmie Fagaty powiedziała, że nadszedł czas na zmiany. Influencerka wyznała, że chciałaby skupić się na sobie, realizować nowe projekty i wkrótce pożegna się ze słynnym Teamem. Widzowie prześcigali się w domysłach, co takiego planuje i kiedy wyjawi swoje plany.  

W poniedziałek, 11 października Natalia na InstaStories uchyliła rąbka tajemnicy. Influencerka zapowiedziała, że najwierniejsi fani mogą zapisywać się do nowego projektu.

Zapraszam cię serdecznie do mojego świata i możliwości towarzyszenia mi przy nowym projekcie, który narobi sporo szumu. Chcę pokazać wam, jak wygląda moje życie, biznes i praca za kulisami. Mam nadzieję, że uda mi się was zainspirować, zmotywować oraz przekazać wiedzę, która pozwoli wam spełnić marzenia - napisała Natalia.

Dodatkowo 22 września Natalia zarejestrowała firmę o nazwie NATSU WORLD. Kody PKD, które zostały wybrane dla tej działalności, pozwalają na prowadzenie między innymi agencji reklamowych, sprzedaż produktów czy produkcję filmów.

Jedna z członkiń Teamu X potwierdziła, że ktoś odejdzie z projektu

Julia Żugaj kilka dni temu otrzymała od fanów pytanie, czy myśli o odejściu z Teamu X. Influencerka wyjaśniła, że nic takiego nie będzie miało miejsca w najbliższym czasie. Dodała jednak, że ktoś inny planuje pożegnać się z grupą w grudniu. Fani domyślili się, że z pewnością chodzi o Natsu. 

Julia ŻugajJulia Żugaj Screen: Instagram/@juliazugaj

Więcej o: