Natsu planuje odejść z Teamu X? Influencerka założyła nową firmę, a Julia Żugaj zapowiadała, że wie, kto opuści grupę

Wszystko wskazuje na to, że Natsu planuje w grudniu opuścić Team X. Niedawno influencerka poinformowała, że chce się skupić na rozwoju indywidualnej kariery, a kilka dni temu ogłosiła nowy projekt.

Natalia Kaczmarczyk jest jedną z najpopularniejszych influencerek w sieci. Największą rozpoznawalność zyskała, będąc liderką drugiej edycji Teamu X, która rozpoczęła się ponad rok temu. Okazuje się, że jej przygoda ze słynną grupą powoli dobiega końca.

Zobacz wideo Czego nie ogarnia Natsu, czyli przereklamowane fenomeny [Lista Plotka]

Więcej artykułów na temat gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natsu odchodzi z Teamu X. Influencerka założyła firmę o nazwie NATSU WORLD

Pod koniec września Natsu w filmie Fagaty powiedziała, że nadszedł czas na zmiany. Influencerka wyznała, że chciałaby skupić się na sobie, realizować nowe projekty i wkrótce pożegna się ze słynnym Teamem. Widzowie prześcigali się w domysłach, co takiego planuje i kiedy wyjawi swoje plany.  

W poniedziałek, 11 października Natalia na InstaStories uchyliła rąbka tajemnicy. Influencerka zapowiedziała, że najwierniejsi fani mogą zapisywać się do nowego projektu.

Zapraszam cię serdecznie do mojego świata i możliwości towarzyszenia mi przy nowym projekcie, który narobi sporo szumu. Chcę pokazać wam, jak wygląda moje życie, biznes i praca za kulisami. Mam nadzieję, że uda mi się was zainspirować, zmotywować oraz przekazać wiedzę, która pozwoli wam spełnić marzenia - napisała Natalia.

Dodatkowo 22 września Natalia zarejestrowała firmę o nazwie NATSU WORLD. Kody PKD, które zostały wybrane dla tej działalności, pozwalają na prowadzenie między innymi agencji reklamowych, sprzedaż produktów czy produkcję filmów.

Jedna z członkiń Teamu X potwierdziła, że ktoś odejdzie z projektu

Julia Żugaj kilka dni temu otrzymała od fanów pytanie, czy myśli o odejściu z Teamu X. Influencerka wyjaśniła, że nic takiego nie będzie miało miejsca w najbliższym czasie. Dodała jednak, że ktoś inny planuje pożegnać się z grupą w grudniu. Fani domyślili się, że z pewnością chodzi o Natsu. 

Julia ŻugajJulia Żugaj Screen: Instagram/@juliazugaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.