Fusialka z Ekipy Friza zdecydowała się na zmianę w wyglądzie. Postawiła na kolorowe włosy. Jakie fryzury nosili Ekipowicze?

Fusialka postanowiła wprowadzić zmianę w swoim wyglądzie. Fani zachwyceni są jej nową fryzurą. Był to powrót do pierwszego sezonu Ekipy.

Fusialka z Ekipy Friza zapowiadała, że wybiera się do Warszawy, aby wprowadzić dużą zmianę w swoim wyglądzie. O wszystkim informowała kilka dni temu na swoich InstaStories. Kasia Bożek postawiła na kolorowe włosy. Postanowiła się pochwalić efektem. 

Zobacz wideo Wujek Łuki i Fusialka kupili Camaro

Ekipa Friza. Fusialka postawiła na niebieskie włosy

Nowa fryzura Fusialki będzie jej towarzyszyć przez kilka najbliższych dni. Youtuberka zdecydowała się doczepić turkusowe włosy. Fani są zachwyceni efektem. Sama Kasia Bożek stwierdziła, że w takiej odsłonie wygląda trochę jak syrenka. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem roi się od komplementów. Fusialka na co dzień jest fanką minimalistycznego looku. 9 października ma pojawić się na evencie w Energylandi i prawdopodobnie jest to jedna z nielicznych okazji, kiedy fani zobaczą ją w tak niecodziennej odsłonie. 

Wujek Łuki i Fusialka kupili Camaro Wujek Łuki i Fusialka kupili camaro. Kasia: To spełnienie moich marzeń

Ślicznie ci w niebieskim.
Wow, ty to umiesz zaskoczyć.
Dla mnie super. Mogłabyś mieć takie włosy.
O ja, kojarzy mi się trochę z czasami emo i kolorowymi dopinkami, niebieskie pasemka były moimi pierwszymi. Sztosik jest - czytamy w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Fusialki.
 

Wersow Internauci stwierdzili, że treści publikowane przez Wersow mogą być szkodliwe dla odbiorców

Nowa fryzura Fusialki to powrót do pierwszego sezonu Ekipy

Część osób skojarzyła nowy wizerunek czasy z modą kilka lat wstecz. My zwracamy uwagę na trend z kolorowymi włosami, który panował w Ekipie podczas pierwszego sezonu. Zapoczątkowała go Wersow, która jeszcze do niedawna razem z Frizem miała różowe włosy.

 

Pary Ekipy uwielbiają dopasowane fryzury

Kolejną parą z dopasowaną fryzurą była Marcysia Ryskala i Tromba. Youtuberzy przed wylotem do Stanów Zjednoczonych pofarbowali włosy. Później Marcysia decydowała się na zielone warkoczyki. Na głowie Mateusza Trąbki kilkukrotnie mogliśmy podziwiać krótkie, niebieskie włosy. Ostatnio miał je nawet na koncercie Ekipy.

 
Więcej o: