Wujek Łuki i Fusialka kupili camaro. Kasia: To spełnienie moich marzeń

Wujek Łuki i Fusialka kupili sportowe auto. Postawili na amerykański samochód - Chevrolet Camaro. Jak przyznali, do tego zakupu przymierzali się od ponad roku.

Członkowie Ekipy Friza właśnie spełnili swoje kolejne motoryzacyjne marzenie. Półtora roku temu wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Właśnie tam Wujek Łuki i Fusialka zakochali się w Chevrolecie Camaro. Zapowiedzieli wówczas, że kiedyś samochód stanie w ich garażu. Teraz chwalą się nowym nabytkiem. 

Zobacz wideo Wujek Łuki i Fusialka kupili Camaro. Influencerka podziękowała za gratulacje

Ten samochód był życiowym celem Fusialki

W najnowszym materiale na kanale na YouTubie Kasia Bożek wyznała, że po powrocie ze Stanów Zjednoczonych za cel postawiła sobie zakup Chevroleta Camaro. Zaśpiewała nawet o tym w debiutanckiej piosence "3kipa". Stwierdziła, że zakup pojazdu jest kwestią czasu, jednak na tamten moment go nie potrzebowała. W jej garażu stanęło sportowe auto. Wyznała, że na myśl o spełnionym marzeniu od razu się wzrusza.  

 

Wersow zdradza kto jest jej faworytem w 'Top Model'Wersow ogląda "Top Model" i pokazuje swojego faworyta

Fusialka podziękowała za gratulacje 

Fusialka przyznała, że gdyby nie jej fani ona i Wujek Łuki nie mogliby spełnić swojego marzenia. Dzięki pracy w mediach społecznościowych mogli sobie pozwolić na sprowadzenie auta ze Stanów i oddanie go do serwisu. Samochód czekał na nich ponad miesiąc. Zdecydowali się na delikatnie uszkodzone auto, które teraz wygląda jak nowe. Członkowie Ekipy Friza od razu dostali masę gratulacji. Fusialka  podziękowała na swoich InstaStories. 

Ekipa Friza jest pod wrażeniem 

Murcix zauważyła, że w ostatnim czasie jest wiele nowych aut w domu Ekipy. Kilka miesięcy temu Mini Majk dostał mustanga, Tromba odebrał z salonu nowego mercedesa, a Wersow czeka na swoje auto. Pod największym wrażeniem był Poczciwy Krzychu - Ekipowy miłośnik motoryzacji. Bardzo spodobało mu się Camaro Wujka Łukiego i Fusialki. W internecie znalazł informację, że auto rozpędza się do 100 km/h w ciągu trzech sekund. Jest to o pół sekundy szybciej, niż w przypadku jego BMW M2, które do tej pory było najszybsze na Ekipowym parkingu. Youtuberzy zgodnie stwierdzili, że ten samochód ma amerykańską duszę. 

Reakcja Friza na przyśpieszenie nowego samochodu TrombyEkipa zareagowała na przyśpieszenie nowego samochodu Tromby. Internauci oburzeni

 
Więcej o: