Chris Cugowski - wiek, wzrost, piosenki, Netflix, Instagram. Co wiemy o najmłodszym synu znanego muzyka?

Mimo bardzo mlodego wieku Chris Cugowski ma już na koncie rolę w serialu Netfliksa i udział w jednym z najpopularniejszych polskich programów! Przed najmłodszym synem Krzysztofa Cugowskiego show-biznes stoi otworem.

Jesienią 2021 roku Polsat rozpoczął emisję 15. już edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dzięki niej bardzo głośno zrobiło się o Chrisie Cugowskim, najmłodszym synu wokalisty Budki Sufler. Podobnie jak ojciec oraz bracia - Piotr i Wojciech - zapragnął zostać artystą. Chris postawił jednak na aktorstwo. W wieku zaledwie 16 lat wyjechał do Anglii, aby tam rozpocząć naukę. Na castingi zaczął chodzić już na drugim roku studiów i bardzo szybko dostał kilka epizodycznych ról w brytyjskich produkcjach.

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo" - Gromee zatańczył na stole podczas występu Chrisa Cugowskiego

Chris Cugowski, Krzysztof CugowskiChris Cugowski wyleciał do Anglii. Jak zarobił pierwsze pieniądze?

Chris Cugowski - wiek

Chris urodził się 18 lipca 1998 roku, w 2021 obchodził 23. urodziny. Co ciekawe, na świat przyszedł jako Krzysztof Cugowski, jednak zaczął używać imienia Chris, gdy wyprowadził się do Anglii.

Chris Cugowski - wzrost

Chris ma swój profil na jednej z brytyjskich agencji aktorskich, skąd możemy się dowiedzieć, że ma 183 cm wzrostu.

Chris Cugowski - piosenki

Mimo że nie zdecydował się iść w ślady słynnego taty, Chris również jest utalentowany muzycznie. Gra na gitarze, perkusji, pianinie i ukulele, a także śpiewa już od najmłodszych lat. Jego talent wokalny możemy podziwiać w 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie miał już okazję wcielić się m.in. w Kamila Bednarka i Ritę Orę.

 

Chris Cugowski - Netflix

Przełomem dla młodego aktora stała się rola w popularnym kostiumowym serialu Netfliksa "Bridgertonowie". W grudniu 2020 roku Chris wrzucił na Instagram zdjęcie z planu serialu, którym zwrócił na siebie uwagę polskich mediów. Jak przyznał w rozmowie z serwisem Plejada, to właśnie rozgłos, który uzyskał dzięki "Bridgertonom", sprawił, że otrzymał propozycję udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Chirs CugowskiChirs Cugowski instagram.com/@christoph.cugo

Chris Cugowski - Instagram

Instagram aktora to @christoph.cugo. Nie był on jednak szczególnie aktywny w mediach społecznościowych, a posty wrzucał bardzo sporadycznie. Zmieniło się to dopiero od czasu udziału Chrisa w polsatowskim show, na jego Instagramie można śledzić metamorfozy z programu.

Więcej o: