Prime Time Wrestling w Polsce. Gdzie i kiedy oglądać pierwszą galę PTW?

"REVOLUCJA" to oficjalna nazwa pierwszej gali nowej federacji wrestlingowej w Polsce - Prime Time Wrestling. Znamy już coraz więcej szczegółów nadchodzącego wydarzenia.

Prime Time Wrestling to obecnie trzecia polska profesjonalna organizacja tego sportu. Jej założyciele w swoich mediach społecznościowych ujawnili szczegóły pierwszej w historii gali PTW. Na ringu nie zabraknie zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd, z których wiele z pewnością doskonale znają fani wrestlingu. Organizatorzy jak na razie podali nazwiska zawodników trzech walk podczas gali "REVOLUCJA". Na ringu zmierzą się Robert Star kontra Chris Masters, Taras kontra Axel Tischer, a w meczu tag-teamowym walczyć będą Syriusz Dziedzic i Marius Al-Ani kontra Santino i Disco Pablo.

Zobacz wideo Aga i Karolina o walce w Fame MMA

Way of Blonde, Dagmara SzewczykDagmara Szewczyk odpowiada na zarzuty Way of Blonde. Zaapelowała do Boxdela

Prime Time Wrestling Polska - gdzie oglądać? Bilety, miejsce, data PTW

Pierwsza gala PTW odbędzie się 9 października 2021 w Hala MORiS w Chorzowie. W zależności od sektora bilety dostępne są w cenie 50 zł, 150 zł oraz bilety VIP w cenie 350 zł. W ramach tych ostatnich wchodzą również catering, wstęp na after party, meet and greet (z dostępnymi zawodnikami), wstęp na konferencję prasową dzień przed galą oraz early entrance.

 

Twórcami polskiej federacji Prime Time Wrestling są Arkadiusz Pawłowskiego (jeden z pionierów wrestlingu w Polsce, który obecnie jest m.in. konferansjerem High League) i Marcin Rzeźniczek (współtwórca m.in. gali Fame MMA). Wśród gwiazd PTW, które można zobaczyć na materiałach promujących galę, znaleźli się także m.in.: Dawid "Puncher" Seńko, Peter Pannache, "The Polish Stallion" Robert Star, TAXI Złotówa, Trybson, "Starboy" Nano Lopez czy, jak na razie jedyna, kobieta, Diana Strong.

Więcej o: