Kacper Orenkiewicz - wzrost, wiek, Instagram, TikTok. Kim jest uczestnik "Top Model"?

Kacper Orenkiewicz to jeden z 15 szczęśliwców, którzy zachwycili jurorów na tyle, aby zapewnić sobie miejsce w domu modelek i modeli! Co wiemy o tym uczestniku "Top Model"?

1 września rozpoczęła się jubileuszowa, 10. już edycja "Top Model". Kolejna grupa uczestników walczy o swoją szansę na zrobienie kariery w modelingu. Jedną z nich jest Kacper Orenkiewicz, którego mieliśmy okazję poznać w odcinku castingowym już w pierwszym odcinku programu. Bardzo pochwalił go Dawid Woliński za to, jak chodzi po wybiegu, okazało się także, że Kacper świetnie wychodzi na zdjęciach. Dzięki temu udało mu się dostać przepustkę na bootcamp, gdzie również udowodnił, że nadaje się na modela.

Zobacz wideo Marianna Schreiber o udziale w "Top Model"

PantinkaPantinka opowiada o koszmarnej sytuacji z jednego castingu modelingowego

Kacper Orenkiewicz - wzrost, wiek. Kim jest uczestnik "Top Model"?

Jak czytamy na oficjalnej stronie programu, Kacper ma 20 lat, mierzy 186 cm, a jego dokładne wymiary to 94 / 77 / 99 cm. Gdy był bardzo mały zamieszkał z mamą w Oslo - z tego powodu nie najlepiej mówi po polsku. Tego języka uczył się wyłącznie w domu. Niewykluczone, że tak dobrze wypadł w dotychczasowych konkurencjach ze względu na niewielkie doświadczenie w modelingu, które już ma na koncie. Kacper prywatnie uwielbia sport, a do udziału w programie namówiła go dziewczyna, z którą jest od czterech lat.

 

Madonna, Daria DąbrowskaUczestniczka siódmej edycji "Top Model" krytykuje... Madonnę

Kacper Orenkiewicz jest na Instagramie. Co można się o nim dowiedzieć?

Kacper ma konto na Instagramie - @kacperorenkiewicz - które obecnie śledzi 35,8 tys. osób. Na jego profilu można znaleźć sporo zdjęć z profesjonalnych sesji, jednak uczestnik "Top Model" chętnie dzieli się również fotkami z wyjazdów czy wakacji.

 

O wiele więcej fanów udało się mu zgromadzić na TikToku (konto prowadzi pod taką samą nazwą). Tutaj poczynania Kacpra obserwuje aż 237 tys. osób, a filmiki zyskały w sumie prawie 3 mln polubień!

Więcej o: