Tomasz Kędziora wziął ślub. Jego partnerka cieszy się duży zainteresowaniem mediów. Kim jest Wiktoria o blond włosach?

Tomasz Kędziora, reprezentant Polski i zawodnik Dynama Kijów, poślubił Wiktorię Stecyk. Kim jest wybranka piłkarza, która dołączyła do grona WAGs?

Tomasz Kędziora od 2017 roku gra w piłkarskim klubie Dynamo Kijów. Właśnie po przeprowadzce na Ukrainę poznał swoją przyszłą żonę, Wiktorię.

Iwona Pavlović, Kinga DudaIwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami"

Zobacz wideo Kędziora: Atmosfera w kadrze jest bardzo dobra

Kim jest żona Tomasza Kędziory, Wiktoria Stecyk?

Wiktoria Stecyk to pochodząca z Kijowa modelka. Od czasu, gdy związała się z Tomaszem Kędziorą cieszy się duży zainteresowaniem mediów. Para stała się bardzo popularna i wystąpiła w chętnie oglądanym za naszą wschodnią granicą programie show-biznesowym "Świeckie Życie", prowadzonym przez dziennikarską gwiazdę Katerynę Osadczą.

Piłkarz spotykał się z Wiktorią od 2019 roku i otwarcie pokazywał w sieci zdjęcia z ukochaną. Oświadczył się jej 1 stycznia 2021 roku w Dubaju. Piłkarze wówczas mieli zimową przerwę w rozgrywkach ukraińskiej ligi. Tomasz Kędziora przeznaczył ten czas dla wybranki. 

Wiktoria kilka razy odwiedziła Polskę. Była w Warszawie i Poznaniu, czym pochwaliła się w sieci. Modelka chętnie też kibicuje na trybunach podczas rozgrywek naszej reprezentacji.

We wrześniowy weekend, po dziewięciu miesiącach narzeczeństwa, Tomasz Kędziora i Wiktoria Stecyk stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w luksusowym Fairmont Grand Hotel, położonym w stolicy Ukrainy. Relacje z jej przebiegu zamieściła w sieci panna młoda. Wśród gości znaleźli się m.in. koledzy polskiego piłkarza z klubu Benjamin Verbić i Mykoła Szaparenko

Sarah Ferguson, księżna CamillaSarah Ferguson zaatakowała Camillę podczas poobiedniego drinka: Masz krew na rękach

Przypomnijmy, że Tomasz Kędziora zaczynał swoją karierę na boisku Lecha Poznań. Obecnie jest piłkarzem Dynama Kijów. W barwach tego zespołu rozegrał 139 meczów i strzelił pięć goli. W swoim dorobku ma mistrzostwo Ukrainy, dwa Puchary Ukrainy oraz trzy Superpuchary Ukrainy

Więcej o: