Tomasz Kędziora wziął ślub z ukraińską modelką. W sali złota zastawa i diamentowe żyrandole. Przepych bije po oczach

Piłkarz reprezentacji Polski i zawodnik Dynama Kijów Tomasz Kędziora i Wiktoria Stecyk w miniony weekend wzięli ślub. Na zdjęciach trudno skupić się na parze, bo w sali weselnej wszystko błyszczało i dosłownie przyćmiło młodych.

Tomasz Kędziora i Wiktoria Stecyk wzięli ślub, a na Instagramie obficie relacjonowali przebieg uroczystości. Głównie modelka udostępniała ujęcia znajomych, którzy chwalili się nagraniami i zdjęciami z wesela. Luksusowo? Mało powiedziane. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Książę William, księżna KateKsiężna Kate w prostej i eleganckiej kreacji na ślubie brata. Książę William za to zaskoczył

Tomasz Kędziora i Wiktoria Stecyk wzięli ślub

Znajomość Wiktorii Stecyk i Tomasza Kędziory zaczęła się po transferze piłkarza z Lecha Poznań do Dynama Kijów. To właśnie dzięki temu poznał przyszłą żonę, która mieszka na Ukrainie. Ich pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się w 2019 roku. Kiedy zaczęła się zimowa przerwa w rozgrywkach ukraińskiej ligi na początku tego roku, Tomasz Kędziora zabrał ukochaną do Dubaju i się jej oświadczył. Po dziewięciu miesiącach narzeczeństwa, w ostatni weekend, wzięli ślub.

 

Na tę okazję wybrali wyjątkowe miejsce - luksusowy Fairmont Grand Hotel, położony w stolicy Ukrainy. Przyznamy, że trudno było skupić uwagę na czymkolwiek w sali, bo wszystkie elementy - od kryształowych żyrandoli, po wszechobecne białe bukiety - zwracały uwagę. Na posadzce leżał kwiatowy dywan, a na stołach - złota zastawa. Przepych będzie w tym przypadku idealnym określeniem. Bez wątpienia cel został jednak osiągnięty - wystrój naprawdę robi wrażenie. 

Ślub Wiktorii Stecyk i Tomasz KędzioraŚlub Wiktorii Stecyk i Tomasz Kędziora instagram

Dodatkowo, suknia panny młodej świetnie pasowała do otoczenia - Wiktoria nie wybrała klasycznej bieli, a srebrną mini kreację z bufiastymi rękawami i ciągnącym się po ziemi trenem. Tomasz z kolei postawił na klasykę.

Wiktoria Stecyk i Tomasz KędzioraWiktoria Stecyk i Tomasz Kędziora instagram

Hanna KonarowskaHanna Konarowska wyszła za mąż! Wyznała również, że spodziewa się dziecka

Więcej zdjęć ze ślubu pary znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Klaudia Halejcio planuje ślub. Zdradziła, o czym marzy

Więcej o: