Boxdel, Japczan i Holak wybrali youtubowy kanał do usunięcia. O dziwo nie z Ekipy, choć Minimajk był blisko

W "Aferkach" Boxdela gościnnie pojawił się Japczan i Holak. Wspólnie wybrali youtubowy kanał do usunięcia. Ekipa Friza była blisko "zwycięstwa".

Podczas transmisji na żywo Michał "Boxdel" Baron, Jakub "Japczan" Piotrowicz i Holak wybrali kanał do usunięcia. Członkowie Xayoo Industries wypowiedzieli się na temat najbardziej znanych polskich kanałów YouTube.

Zobacz wideo Najwięksi przystojniacy według influencerek [Lista Plotka]

Ekipa Friza była bliska podium

Jeden z pierwszych wyborów padł na kanał Friza. Wspólnie zdecydowali, że podobnych do niego kanałów jest mnóstwo, a TV Gry, który pojawił się w zestawieniu jest niszowy. Japczan zdradził, że miał okazję poznać Mini Majka przy okazji High League i wtedy powiedział mu, że jest w porządku. On sam uznał, że nie zna go na tyle, a kontent jest mało interesujący. Oburzenie wywołał także wybór Holaka. Jakub Piotrowicz uznał, że jego kolega nie wybrał Wersow tylko dlatego, że ma powiększony biust. Wraz z Boxdelem uznali, że jej kanał jest szkodliwy i nie powinno się przymykać oka na jej działania. 

Ja bym dał na Wersow. Wiesz jak ona dziewczynkom ryje psyche? - Japczan o działalności w internecie Wersow. 

Doda i lody Dody Koral Friz z lodami Ekipy KoralDoda ostro o lodach Ekipy. "Żenujący patyk". Twierdzi, że jej lody były lepsze

Te kanały powinny zostać

W trakcie streama Boxdel, Japczan i Holak wypowiedzieli się także na temat kanałów, które ich zdaniem powinny zostać. Uważają, że kontent makijażowy jest w porządku i nikomu nie szkodzi. W rankingu pojawiły się także między innymi Historia Bez Cenzury. Zafascynowało ich także to, że Jasiu Dąbrowski ma już kilkoro dzieci i szybko dojrzał. Mimo wszystko przez jego brak systematyczności jest zagrożony. Największym zaskoczeniem był kanał dla dzieci. Japczan przyznał, że Bazylland jest dobrym sposobem na zajęcie czasu pociechom.

XayooXayoo powraca - pobija rekord i opowiada o planach związanych z działalnością

Który kanał powinien zostać usunięty? 

W zestawieniu długo utrzymywał się Stuu. Youtuber już dawno temu zakończył swoją działalność i raczej nie zamierza wrócić. Twierdzą, że olał platformę. Zdenerwował ich także Naruciak, który ich zdaniem próbuje na siłę być "białym rycerzem". W ostatecznym zestawieniu pojawił się Mini Majk. Ekipa Friza była blisko otrzymania tytułu kanału do usunięcia, jednak Dis gra w innych barwach, dlatego Boxdel nie chciał go bronić. Chodziło oczywiście o jego udział w High Leauge, zamiast w Fame MMA.

Więcej o: