Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Ostróda. Kto wystąpi? Jak zdobyć bilety?

Ósmy koncert cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki już 15 sierpnia w Ostródzie. Jesteście ciekawi kto wystąpi i jak zdobyć bilety na wydarzenie? Sprawdźcie!

Wakacyjna Trasa Dwójki to wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników polskiej i międzynarodowej muzyki rozrywkowej. Za nami już siedem koncertów, a przed nami trzy. W najbliższą niedzielę muzyczna impreza zawita do Ostródy. Znamy już listę artystów, którzy wystąpią podczas koncertu.

Zobacz wideo Ekipa zagrała swój pierwszy koncert. Wersow pochwaliła się wykonaniem "Szlafroków"

Wakacyjna Trasa Dwójki - Ostróda. Kto wystąpi?

Line-up wydarzenia w Ostródzie jest naprawdę imponujący. Województwo warmińsko-mazurskie odwiedzi plejada gwiazd muzyki rozrywkowej. Zaskoczeniem jest udział w Wakacyjnej Trasie Dwójki Stachursky'ego, który zagra koncert podczas najbliższej imprezy. Artysta wymyka się wszelkim kategoriom, w kręgu jego muzycznych zainteresowań znajduje się disco-polo, elektronika, pop i dance. Golec uOrkiestra to zespół, który również potwierdził swoją obecność podczas wydarzenia w Ostródzie. 15 sierpnia będziemy mogli usłyszeć niezapomniane przeboje tej grupy, jak "Ściernisko", "Słodycze" czy "Crazy is my life".

Miła niespodzianka czeka również na fanów Agnieszki Włodarczyk. Młoda mama wystąpi na ostródzkiej scenie i już zapowiedziała, że nie może doczekać się tego koncertu. Nie zawiodą się również miłośnicy muzyki tanecznej oraz disco-polo. TVP zaprosiło do Ostródy takich wykonawców jak Shazza, Top One czy Playboys. Największą gwiazdą będzie jednak Sławomir. Muzyk na pewno uraczy widownie żywiołowymi wykonaniami swoich najpopularniejszych utworów.

Międzynarodową gwiazdą będzie tym razem Efendi. W trakcie Eurowizji reprezentowała Azerbejdżan, a do Rotterdamu przyjechała z piosenką "Mata Hari". 

Wakacyjna Trasa Dwójki. Jak zdobyć bilety?

Bilety na wydarzenie są darmowe, a wejściówki należy pobrać na stronie bilety.tvp.pl. Dla tych, którzy nie załapią się koncert na żywo, dostępna będzie transmisja w telewizyjnej dwójce.

Wybieracie się na Wakacyjną Trasę Dwójki w Ostródzie? Zachęcił was line-up najbliższej imprezy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.