Kim jest Max Hodges? Ten przystojny blondyn coraz częściej widywany jest u boku Dody

Minął dopiero miesiąc od ogłoszenia o rozstaniu Dody i Emila Stępnia, a w mediach już pojawiają się spekulacje na temat nowego związku piosenkarki. Wszystko za sprawą przystojnego Maxa Hodgesa. Co wiemy o Amerykaninie?

Obecnie, jak dowiadujemy się z publikacji zamieszczonych w mediach społecznościowych, Max Hodges przebywa w Polsce. Zarówno na Instagramie Dody, jak i jej znajomego, możemy znaleźć zdjęcia i relacje z wypadu na Mazury. Wspólny wyjazd pary tylko podsycił plotki o romansie tych dwojga.

Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Kim jest bliski znajomy Dody?

O Maxie zrobiło się głośno jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem rozpadu małżeństwa Dody i Emila. Amerykanin umieścił na Instagramie zdjęcia z artystką. Internauci szybko zaczęli spekulować na temat rzekomego romansu piosenkarki z przystojnym blondynem.

Max zajmuje się aktorstwem i modelingiem, choć karierę w show-biznesie zaczynał od pracy dla popularnego portalu plotkarskiego TMZ. Kilka lat temu wziął również udział w randkowym reality show, "Millionaire Matchmaker". Niedawno pojawił się w obsadzie telewizyjnego programu Ellen DeGeneres. Hodges ma na swoim koncie także role dubbingowe, podkładał głos dla postaci kreskówki "Family Guys".

 

Oprócz tego ogromną pasją Maxa są podróże. Po odejściu z TMZ postanowił wyruszyć w podróż. Zwiedził Australię, Kubę i Meksyk. Czy teraz miłość zagnała go do odległego, europejskiego kraju?

Doda ma romans z przystojnym Amerykaninem? Artystka skomentowała doniesienia

Choć nowiny o romansie rozgrzewają fanów Dody do czerwoności, ta uspokaja nastroje. Niedawno zdecydowała się zabrać głos w sprawie doniesień na temat romansu z Amerykaninem.

 
Ufamy pozorom i własnym domysłom, wierząc w plotki, często raniąc. Wiem i rozumiem, że niektórzy za wszelką cenę chcieliby bym była od razu w związku...ale tak to nie działa. Jestem teraz szczęśliwa, ciesząc się życiem -po prostu. I jeszcze minie wiele czasu, zanim zechce je z kimś dzielić. Życzcie mi spokoju, równowagi i cieszcie się z mojego uśmiechu,który w końcu zawitał na mojej twarzy za mną naprawdę trudne chwile. I pamiętajcie, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. UPŁYNIE WIELE CZASU ZANIM PODZIELĘ SIĘ Z WAMI moją historią. O ile w ogóle to zrobię, bo ludzie są gotowi wierzyć we wszystko tylko nie w prawdę - napisała artystka na Instagramie.

Jak sądzicie, Doda rzeczywiście romansuje z amerykańskim aktorem?

Więcej o:
Copyright © Agora SA