Doda wypoczywa na Mazurach z nowym "chłopakiem". Max Hodges nagrał, jak wspólnie spędzają czas. Miłość kwitnie?

Wszystko wskazuje na to, że Doda odnalazła nową miłość. Piosenkarka ostatnie kilka dni spędziła w towarzystwie Maxa Hodgesa na Mazurach. Po zdjęciach i filmikach wnosimy, że razem bawią się świetnie.

Doda niedawno ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Od tamtej pory nie udziela żadnych komentarzy związanych z rozpadem związku. Nie mówi również o nowych planach miłosnych, jednak zerkając na Instagram, możemy łatwo przypuścić, że jej serce jest ponownie zajęte. Kilka dni temu pisaliśmy, że tajemniczy Amerykanin, Max Hodges, ponownie spotyka się z Dodą. Zamieścił wówczas ich wspólne zdjęcie z warszawskiego Starego Miasta. Jak się okazuje, wybrał się wraz z piosenkarką na kilka dni na Mazury. Pokazał, jak się bawią.

Zobacz wideo

Doda wypoczywa na Mazurach z nowym chłopakiem? Max Hodges nagrał, jak wspólnie spędzają czas

O relacji Dody i Maxa Hodgesa zrobiło się głośno w mediach jesienią ubiegłego roku. Artystka przemilczała całą sytuację i nie odniosła się do publikacji. Przypomnijmy, że na starym instagramowym koncie Maxa były zdjęcia, na których całuje się z Dodą.

Teraz, gdy związek Dody i Emila Stępnia się rozpadł, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ta dwójka się połączyła. Doda spędza właśnie kilka dni wolnego wraz z Maxem na Mazurach. Amerykanin pokazał, jak rąbie drewno, aby podgrzać wodę w jacuzzi, pływa kajakiem czy spaceruje z Dodą po lesie, trzymając w ręku parasol z jej trasy koncertowej. Na pierwszy rzut oka widać, że kameruje go Rabczewska. Co więcej, słychać jej charakterystyczny głos.

Max HodgesMax Hodges instagram.com/cruelhandmax/

Myślicie, że już niedługo Max zadebiutuje na Instagramie Dody?

ZOBACZ TEŻ: Maffashion szczerze o swoich byłych. Spotykała się z Sebastianem Fabijańskim, gdy była z Jóźwikiem? Zdradziła, co myśli o Nikodemie Rozbickim i Julii Wieniawie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.