"BrzydUla 2" odcinek 117. - streszczenie. Biznesowe starcie Uli i Pauliny. Po której stronie stanie Marek?

"BrzydUla" odcinek 117. Streszczenie. Dochodzi do starcia biznesowego pomiędzy Ulą a Pauliną. Marek musi stanąć po jednej ze stron.

W czwartek zostanie wyemitowany 117. odcinek serialu “BrzydUla 2”. Co słychać u ulubionych bohaterów widzów TVN? Nie zabraknie niespodzianek.

Zobacz wideo Julia Kamińska nie chce ślubu, ale wiemy, kiedy powie „tak”

Julia KamieńskaJulia Kamińska pochwaliła się sypialnią. Jest klimatycznie

“BrzydUla 2” odcinek 117. - streszczenie

Maciek żegna się z rodziną i przyjaciółmi. Po wyjeździe męża Ania jest załamana i szuka wsparcia u Uli. W domu Sebastiana pojawia się ekipa z prezentem od Violetty. Początkowo mężczyzna nie chce go przyjąć, ale w końcu decyduje się, by go wypróbować i zasypia. Najlepsze dopiero przed nim. Po drzemce budzi się ramionach Violetty. MiroSławo rozmawiają z Markiem i proszą go o szczerość. Między Ulą a Pauliną dochodzi do starcia. Chodzi o sprawy biznesowe. Marek musi stanąć po jednej ze stron. Febo informuje współpracowników o swoim “planie B”.

Violetta jest wściekła na Angelicę i Fica. Wpada do jego gabinetu, ale nie chce słuchać tłumaczeń mecenasa. Paulina spotyka się z Aleksem. Dowiaduje się, że Francesco wciąż jest w Polsce i zagraża jej bliskim. Postanawia ostrzec przed nim współpracowników. Marek przechodzi trudne chwile, chce porozmawiać z Sebastianem. Natomiast Ula rozmawia z Alą przeszłości i dochodzi do zaskakujących wniosków.

Kiedy i gdzie oglądać 117. odcinek „BrzydUli 2”?

Bartek JędrzejakJędrzejak odwiedził zoo. Internauta go zrugał. Zareagował na krytykę w "DDTVN"

117. odcinek serialu “BrzydUla 2” zostanie wyemitowany w czwartek 1 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie  TVN7.