Julia Kamińska: W życiu nie dostałam tylu pytań o ciuch z planu. Zdradziła, skąd jest pożądana sukienka. Z sieciówki, za mniej niż 150 zł

Julia Kamińska nie narzeka na nudę i od kilku miesięcy pracuje na planie "BrzydUli". W ostatnich odcinkach Urszula Cieplak-Dobrzańska wypiękniała, czym stale zachwycają się internauci. Ich szczególną uwagę skradła pewna sukienka bohaterki. Znajdziecie ją w popularnej sieciówce.

Od października widzowie mają okazję oglądać drugą transzę przygód "BrzydUli" z Rysiowa. Ula Cieplak po dziesięciu latach wróciła na szklany ekran, a jej życie mocno się zmieniło. Przeżyła piękną dekadę z Markiem Dobrzańskim (Filip Bobek), z którym aktualnie będzie się rozwodzić. Scenarzyści stwierdzili, że, podobnie jak w pierwszych sezonach, tak i teraz, główna bohaterka przejdzie metamorfozę. Matka trójki dzieci schudła ze stresu i zmieniła styl. W jednej sukience Uli internautki zakochały się szczególnie. Kosztuje niecałe 120 zł! Julia Kamińska zdradziła, gdzie można taką dostać.

Zobacz wideo Julia Kamińska nie chce ślubu, ale wiemy, kiedy powie „tak”

Fani dopytują Julię Kamińską o ciuch z planu "BrzydUli"

Kilkanaście dni temu TVN7 wyemitowało odcinek, w którym tytułowa "BrzydUla" przeszła wizerunkową zmianę. Cieplak zrzuciła kilka kilogramów i zaczęła dbać o siebie bardziej niż do tej pory. Charakteryzacja zachwyca podobnie jak stylizacje bohaterki. Błękitna sukienka za kolano w czarne groszki szczególnie spodobała się fanom, o czym poinformowała za pośrednictwem InstaStories sama aktorka.

W życiu nie dostałam tylu pytań o ciuch z planu. Sukienka jest z Reserved (przerobiona - bez kołnierzyka.

Julia KamińskaJulia Kamińska screen IG

Poszperaliśmy nieco w sieci i znaleźliśmy projekt na stronie polskiej sieciówki. Sukienka nadal jest dostępna i kosztuje niecałe 120 złotych. Ta kreacja to idealna propozycja na wiosenno-letnie dni. Warto dodać, że styliści "BrzydUli" dopasowali do niej pasek, który pięknie podkreślił smukłą sylwetkę Kamińskiej. Naprawdę wyglądała świetnie!

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.