"BrzydUla". Ula po urlopie przejdzie wielką przemianę. Marek oszaleje. Mamy zdjęcia [PLOTEK EXCLUSIVE]

Serialowa Ula z serialu "BrzydUla" przejdzie niemałą przemianę. To z pewnością nie lada gratka dla fanów serialu. Zobaczcie już teraz, jak będzie wyglądała. Marek może się nieźle zdziwić.

Jesienią ubiegłego roku na antenie TVN 7 zadebiutowała długo wyczekiwana kontynuacja serialu "BrzydUla". Format został wznowiony ze względu na fanów, którzy wysyłali od kilku lat listy do produkcji. Nic więc w tym dziwnego, że kolejna odsłona przygód Uli i Marka zyskała ogromną popularność, a bohaterowie cieszą się równie dużym zainteresowaniem, co kilkanaście lat temu. Podobnie jak przed laty, w tym sezonie grana przez Julię Kamińską Ula przejdzie przemianę na oczach widzów. Mamy niepublikowane dotąd zdjęcia.

Maja HirschHirsch miała wcielić się w inną rolę w "BrzydUli". Wystąpiłaby tylko w kilku odcinkach

"BrzydUla". Przemiana serialowej Uli. Mamy zdjęcia

Ula Dobrzańska bardzo się zmieniła. Bohaterka przez lata siedziała w domu, wychowując tym samym trójkę dzieci i nie miała czasu tylko dla siebie. W kilkunastu ostatnich odcinkach Ula przebywała na wakacjach z dziećmi, podczas gdy obrażony Marek próbował ratować podupadającą firmę. Już w najbliższym odcinku Ula wróci i zaskoczy wszystkich przemianą.

Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, Kaja GodekSocha zaskoczyła Ankudowicz zachowaniem na planie "BrzydUli"

W przeciwieństwie do pierwszej odsłony "BrzydUli" metamorfoza nie jest spowodowana chęcią bycia piękną. Ula podczas trzytygodniowego urlopu robiła wszystko, żeby nie myśleć o kryzysie w związku. Biegała, pływała, bawiła się z dziećmi. Sporo słońca i długo wyczekiwany wypoczynek, przyczynił się do efektu wow.

Julia KamińskaJulia Kamińska Plotek Exclusive Fot. Bartosz Krupa

Więcej zdjęć metamorfozy serialowej Uli zobaczycie u nas w galerii.

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla”. Czy faworyzuje niektórych aktorów?

ZOBACZ TEŻ: TVP zwodziło aktorów "O mnie się nie martw". Ankudowicz: Słyszałam, że taniej będzie kupić format rosyjski [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: