Aleksandra Kwaśniewska napisała piosenkę. Utwór robi furorę i znalazł się na płycie Matta Duska

Lada moment w sprzedaży pojawi się nowe dzieło Matta Duska, przy którym pracował wraz z Kubą Badachem. Autorką tekstu w polskiej wersji do utworu promującego album jest Aleksandra Kwaśniewska.

Matt Dusk nagrał niedawno polsko-angielski utwór "May Way / Szczęście jest we mnie" w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu. Po ciepłym przyjęciu przyszedł czas na kolejną dwujęzyczną propozycję. 

Zobacz wideo

Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst do nowego utworu Matta Duska

Nowy album Matta z największymi przebojami Franka Sinatry zatytułowany "Sinatra With Matt Dusk" pojawi się już 9 października. Zapowiada go singiel "Learnin' the Blues / Już wiesz co to blues", przy którym z Duskiem pracowali Kuba Badach i Ola Kwaśniewska. To właśnie ona zajęła się napisaniem polskiego tekstu do utworu promującego album:

Jazz ma wieloletnią tradycję w zakresie interpretacji i współpracy. Dorastałem w nocnych klubach, w których nigdy nie wiedzieliśmy, kto był na sali i nie wiedziałeś, kto zaraz wyjdzie na scenę i zaśpiewa. Kuba i ja chcieliśmy znaleźć piosenkę, którą dwóch gości mogłoby zaśpiewać o bluesie, doradzając sobie wzajemnie, żeby iść dalej - tłumaczy Matt Dusk.

Muzyk wypowiedział się także na temat współpracy z Kubą Badachem. Twórcy zdecydowanie wczuli się w klimat. 

Współpraca z Kubą była bezproblemowa i przyjemna, a praca na planie klipu wypełniona była rozmową, śmiechem i whisky. 

Płyta ukaże się zarówno w wersji standardowej, jak i deluxe i przeniesie słuchaczy do czasów największej popularności Sinatry. Album ma być opowieścią o dwóch mężczyznach, którzy ruszają w miasto po utracie miłości i wspierają się wzajemnie. Spodziewajcie się elegancji i zmysłowości wprost z zadymionych barów Las Vegas lat sześćdziesiątych.

 

Przypomnijmy, że osiem lat temu Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani pobrali się po trzech latach związku.