Edyta Górniak odpowiada Karolinie Korwin-Piotrowskiej na ostry wpis. "Odstawiamy alkohol, pilnie"

Edyta Górniak postanowiła zaatakować Karolinę Korwin-Piotrowską po jej wypowiedzi odnośnie do "żartu" diwy. Zobaczcie, o co chodziło.

Pandemia koronawirusa trwa w najlepsze, a my przyzwyczajamy się do pewnych ograniczeń w życiu. Swoje miejsce w nowej rzeczywistości powoli odnajdują też celebryci. Przypomnijmy, że Izabela Janachowska swój biznes postanowiła wzbogacić o ofertę ślubnych maseczek ochronnych, a Victoria Beckham podczas epidemii zdecydowała się przyoszczędzić na pracownikach. Gwiazdy co jakiś czas raczą nas też swoimi mądrościami i teoriami spiskowymi, przez co w polskim show-biznesie obserwować możemy ostre wymiany zdań. Wystarczy wspomnieć o Violi Kołakowskiej, której posty spotykają się z krytyką ze strony Hanny Lis oraz Maffashion.

Zobacz wideo Biologiczne bzdury gwiazd

Edyta Górniak odpowiedziała Karolinie Korwin-Piotrowskiej

Tym jednak razem sprawa dotyczy Edyty Górniak. Diwa, która zachwyca się życiem w domowej izolacji, zdecydowała się na niebezpieczny żart. Piosenkarka zasugerowała, że zamiast czekać na szczepionkę, warto zjeść... kawałek mydła. Temat podchwyciła Karolina Korwin-Piotrowska i zdecydowała się ostro skomentować post piosenkarki:

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer - napisała dziennikarka.
 

Edyta Górniak nie pozostawiła słów Korwin-Piotrowskiej bez komentarza. Diwa zarzuciła dziennikarce brak poczucia humoru oraz poleciła... odstawienie alkoholu.

Na uśmiech przed snem dla Was Kochani i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru @karolinakp - odstawiamy alkohol my Dear (pilnie).
 

Czy żart Edyty Górniak był śmieszny, czy niebezpieczny, to osobna kwestia. Czy jednak takie atakowanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej jest na miejscu? A może to dziennikarka przesadziła, pisząc swój komentarz?

Więcej o: