Natalia Szroeder zaśpiewała utwór Beatlesów. Wykonanie przepiękne, a swój zachwyt wyraziła sama Edyta Górniak

Natalia Szroeder umila izolację wszystkim swoim obserwatorom, publikując w internecie covery. Jej wykonanie utwóru "Yesterday" zachywciło samą Edytę Górniak.

Natalia Szroeder, jak wiele polskich gwiazd, izoluje się w domu. Na swoim Instagramie wyznała, że w tym trudnym czasie pomaga jej to, co naprawdę kocha, czyli śpiew. Z tego powodu w mediach społecznościowych publikuje coraz więcej coverów największych światowych hitów. Tym razem zaśpiewała utwór "Yesterday" zespołu "The Beatles".

Natalia Szroeder śpiewa piosenkę "The Beatles"

Z pewnością Natalia Szroeder nie spodziewała się takiego odzewu ze strony koleżanek z branży. Post nie tylko skomentowała Edyta Górniak, ale i Dominika Gwit czy Edyta Herbuś.

Jasny gwint. Zasypuję Was tymi coverami. Ale to moja największa frajda podczas kwarantanny, jakoś tak czuję, że muszę się tym tu dzielić. Buziaki na dobranoc - podpisała post Natalia Szroeder.
 

Edyta Górniak opublikowała emotikonę serca, a Dominika Gwit zabawny komentarz.

Jasny Gwit! Chcemy tego słuchać godzinami! - napisała.
Cudne to Twoje śpiewanie, aniele. Fajnie, że się dzielisz. Dziękuję - dodała Edyta Herbuś.

Nowe wykonanie utworu "Yesterday" przypadło do gustu również fanom wokalistki, którzy licznie skomentowali post.

Zasypuj Nas, zasypuj. Uwielbiam Cię słuchać.
Cudne wykonanie! - czytamy.

Trzeba przyznać, że Natalia Szroeder jest niezwykle utalentowaną artystką. Na jej profilu instagramowym możecie zobaczyć covery takich utworów jak: "Birdy" - "Help the people", piosenkę z "Króla Lwa" i wiele piosenek Disneya. Z pewnością takie wystąpienia umilają nam wszystkim czas.