Oderwana od rzeczywistości Viola Kołakowska apeluje, by wychodzić z domów: Najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję

Viola Kołakowska po raz kolejny szokuje swoim wywodem na Instagramie. Twierdzi, że znów należy wrócić do pełni życia i przerwać domową izolację.

Viola Kołakowska chyba nie odnalazła się w nowej rzeczywistości, w jakiej przyszło żyć każdemu na świecie od przeszło miesiąca. Celebrytka stwierdziła, że zalecenia rządu i specjalistów, by zostać w domu to paranoja i zaapelowała do fanów, by chronić się "przed brakiem możliwości życia". 

Zobacz wideo Kate Hudson pokazała, jak w domu zrobić maseczkę ochronną

Viola Kołakowska szokuje widzów na Instagramie, apelując o przerwanie izolacji domowej

Była (?) partnerka Tomasza Karolaka postanowiła po raz kolejny pochwalić się swoimi mądrościami na Instagramie. Nagrała wideo, w którym opowiedziała, że ma dość domowej izolacji i wpadła na "genialny" pomysł, by stworzyć akcję, "wychodzę z domu, żeby przeżyć". 

Przyszło dzisiaj do mnie coś takiego, żeby stworzyć inicjatywę z hasztagiem, "Wychodzę z domu, żeby przeżyć". Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i tego, żeby to wychodzenie i ten powrót do funkcjonowania był bezpieczny. Głównie trzeba zadbać o to, żeby starszych odseparować i im pomagać oraz tym, którzy mają upośledzoną odporność. Natomiast zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej - zaczęła.

Kołakowska stwierdziła, że kolejny tydzień siedzenia w domu nie sprzyja nikomu i należy to przerwać. 

Chrońmy się wszyscy, nie tylko chorych i siebie przed chorobą, ale też degeneracją, przed brakiem możliwości życia. No bo to nie jest życie, umówmy się. I nie chcę słyszeć tekstów: Tak ci źle, bo siedzisz w domu?. Tak, ludziom jest źle. I nie chodzi o to, że tak jest nam super, bo siedzimy w domu i możemy oglądać telewizję. Nie na tym życie polega. Nie wiem, czy wiecie, że jest coś takiego jak zdrowie psychiczne, o które trzeba dbać tak samo. Nie powiem o sytuacji gospodarczej, bo o tym nie trzeba nawet mówić - przekonywała, wychodząc na przeciw głosom specjalistów.

ZOBACZ TEŻ: Mądrości Violi Kołakowskiej. Twierdzi, że pandemia koronawirusa NIE istnieje. "Obudźmy się wszyscy"

To jednak nie koniec. Viola czuje, że jako człowiek zostaje pozbawiona pewnych praw, na co absolutnie nie może się godzić. 

Zamiast siedzieć na tych tyłkach grzecznie, zgadzać się na odbieranie nam praw... Sprawdzanie przez policjantów, nadawanie mandatów - to jest bezprawne, oni łamią nasze prawa. Mam nadzieję, że odzyskamy wszyscy rozum i siłę. I nie damy się spacyfikować w taki sposób, bo to nie jest fair. Zawalczmy o siebie, właśnie teraz - dodała na koniec.

My wolimy słuchać zaleceń specjalistów z WHO, którzy od kilku tygodni apelują o pozostanie w domach i do maksimum ograniczenie spotkań towarzyskich. Violu, każdy już z pewnością wypoczął i podobnie jak ty nie ma ochoty spędzać kolejnego dnia przed telewizorem. Nie jesteś sama, ale pamiętaj, Brytyjczycy też początkowo nie stosowali się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, a dziś sam Boris Johnson walczy o życie na oddziale intensywnej terapii

CW

Więcej o:
Komentarze (107)
Oderwana od rzeczywistości Viola Kołakowska apeluje, by wychodzić z domów: Najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 47 razy 43

  Chryste Panie, Viola mówi, że mam wychodzić, a Wieniawa, że mam nie wychodzić - co robić??? Co robić??? Co za dysonans poznawczy, walą się autorytety, co się dzieje??? Dokąd ten świat zmierza???

 • daga_1

  Oceniono 38 razy 24

  Pani Kołakowska brakuje ludzi do opieki nad chorymi w Domach Pomocy Społecznej. Może na początku tam by się pani wybrała, jak już pani chce wyjść z domu.

 • puuchatek

  Oceniono 22 razy 20

  "Oderwana od rzeczywistości Viola Kołakowska apeluje…"

  Zastanawiam się, czy BARDZIEJ oderwany od rzeczywistości nie jest "dziennikarz", który robi tej kretynce darmową reklamę…

 • rafiol

  Oceniono 26 razy 14

  Pani Viola probuje przynajmniej myslec niezaleznie, komentatorzy Plotka porzucili te próby juz dawno. No ale czego ja wymagam od czytelnikow tej rubryki...

 • brytnej

  Oceniono 26 razy 12

  Nie wiem kto tu jest oderwany od rzeczywistości. Raczej ci, którzy przytakują dziwacznym zakazom przebywania w lesie, albo utrzymywania na ulicy odstępu przez osoby, które mieszkają razem. Obok paru sensownych regulacji chodzi przede wszystkim o to, żeby pokazać, kto tu rządzi i na kogo trzeba wysłać podpisany głos. Daliście się zrobić prezesowi jak dzieci. Zamordyzm kulsoński pozostanie najbliższe dwadzieścia albo trzydzieści lat, nie będą już was musieli przekupywać pińcetplusem.

 • no_to_ciach

  Oceniono 14 razy 8

  Pierwszy raz słyszę o takiej personie (i zapewne ostatni) ciekawe ile ten PUSTAK zapłacił za wywiad :D

 • rainbow.warrior

  Oceniono 10 razy 8

  Stare przysłowie mówi że "Mądrzy ludzie się nie nudzą". Skoro się nudzi to gdyby zgłosiła się jako ochotnik do szpitala jednoimiennego pozwolono by jej wyjść i byłaby zadowolona.

 • poljack

  Oceniono 9 razy 7

  Może zawsze pani wyjść do pracy weźmie pani miotłę wiadro łopatę praca fizyczna uszlachetnia.

 • bezy2008

  Oceniono 19 razy 7

  Celebryci pozbawieni możliwości wciągnięcia kreski na imprezach zaczynają świrować. Nie ma co się dziwić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX